MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie (pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk)

01-447 Warszawa, ul. Newelska 6
tel. 22 348 65 44

www.wit.edu.pl

rekrutacja@wit.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
 • O nas
 • Nasza oferta
 • Studia podyplomowe

Studia w WIT – inwestycja na całe życie

WIT - Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie działająca pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk, plasuje się w ścisłej czołówce polskich uczelni w obszarze technik komputerowych. a Nasi absolwenci pracują w wyuczonym zawodzie. W celu ciągłego polepszania jakości wyników, uczelnia wprowadza obecnie system zarządzania jakością ISO.

WIT zapewnia wybitną kadrę naukową wywodzącą się z instytutów PAN. W ramach programu UE Socrates-Erasmus prowadzi wymiany studentów i kadry z uczelniami z Danii, Niemiec, Włoch, Hiszpanii i Portugalii. W celu wymiany doświadczeń środowisk z branży informatycznej uczelnia organizuje również różnego rodzaju konferencje naukowe, m. in. już od 10 lat International Workshop on IntuitionisticFuzzy Sets and Generalized Nets.

Najzdolniejsi studenci otrzymują propozycję pracy naukowo-badawczej w Instytucie Badań Systemowych PAN. Szkoła gwarantuje stypendia Rektora za najlepsze wyniki w nauce, stypendia socjalne i stypendia dla osób niepełnosprawnych.

Według Rankingu Szkół Wyższych 2013 Fundacji Edukacyjnej "Perspektywy” i "Rzeczpospolitej” Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie znajduje się w dwudziestce najlepszych uczelni niepublicznych w Polsce.

Kolejny raz w Muzeum Plakatu w Wilanowie celebrujemy Inaugurację Roku Akademickiego Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania pod auspicjami Polskiej Akademii Nauk. 23 września o godzinie 18.00 w otoczeniu prac pedagogów i studentów kierunku Grafika, wysłuchamy wykładu inauguracyjnego prof. Jerzego Bralczyka pt. O "prawdzie" i o "kłamstwie". Warto w tym miejscu przypomnieć ubiegłoroczny wykład wygłoszony przez Krzysztofa Zanussiego o ponad czasowym temacie "Arystokrtyzm ducha".

Rozwijający się dynamicznie od czterech lat kierunek Grafika - technologie multimedialne, cieszy się coraz większym zainteresowaniem, a uczelnia i kadra pedagogiczna bardzo trafnie wprowadza zmiany obserwując rynek i potrzeby obecnych i przyszłych studentów.

Zwracamy uwagę na wysoki poziom kształcenia, a zapewnia nam to doskonała kadra składająca się z ludzi młodych rozpoczynających doświadczenia nauczyciela akademickiego, jak i bardzo wytrawnych pedagogów z wieloletnim stażem pracy oraz bardzo dobrze określony program studiów, który zawiera współdziałanie wielu dyscyplin sztuki i nauki. Każdy student w procesie kształcenia traktowany jest w sposób indywidualny, tak aby rozwijać w nim zgodnie z programem uczelni określony potencjał wiedzy, talentu i zainteresowań.

Udział w wystawie dyplomów licencjackich jest niewątpliwie wielkim wyróżnieniem dla ich autorów a dla uczelni oceną wyników kształcenia.

Grono pedagogów to nazwiska, które na trwałe wpisały się w osiągnięcia sztuki polskiej i światowej a obecna wystawa jest dla środowiska możliwością spojrzenia na ich twórczość, a także jest przeglądem osiągnięć nowego kierunku Wyższej Szkoły Informatyki Stosowanej i Zarządzania w Warszawie.

Studia I stopnia

ADMINISTRACJA / e-administracja

SPECJALNOŚCI:

GRAFIKA / technologie multimedialne

SPECJALNOŚCI:

INFORMATYKA

SPECJALNOŚCI:

ZARZĄDZANIE / e-biznes

SPECJALNOŚCI:

Studia II stopnia

GRAFIKA / technologie multimedialne

SPECJALNOŚCI:

INFORMATYKA

SPECJALNOŚCI:

ZARZĄDZANIE / e-biznes

SPECJALNOŚCI:

Wyższa Szkoła Informatyki Stosowanej i Zarządzania prowadzi studia podyplomowe powiązane z prowadzonymi w uczelni kierunkami studiów: Specjalności prowadzone na kierunku Informatyka:

Specjalności prowadzone na kierunku Zarządzanie:

Kierunki prowadzone na studiach podyplomowych dla nauczycieli:

Szczegółowe informacje dotyczące etapów rekrutacji i opłat znajdują się na stronie:
www.wit.edu.pl/rekrutacja

Zapraszamy!

Jeśli pojawią się jakiekolwiek pytania odnośnie naszej oferty, bardzo prosimy o kontakt.

 • napisz do nas: rekrutacja@wit.edu.pl
 • zadzwoń: 22 3486-544
 • przyjdź osobiście:
  o ul. Newelska 6
  01-447 Warszawa
  II piętro, pok. 226

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt