MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

02-662 Warszawa, ul. Świeradowska 43
tel. 22 543 55 01

www.lazarski.pl

rekrutacja@lazarski.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Odpowiedzi, których szukasz

Marzysz o karierze lekarza, prawnika lub bankowca? Zależy Ci na rozwoju osobistym i realizowaniu swoich pasji? Zapraszamy na Uczelnię Łazarskiego. Już od 25 lat kształcimy specjalistów z zakresu prawa, ekonomii, a od 2017 r. również medycyny.

Uczelnia Łazarskiego jest czołową polską niepubliczną uczelnią prawniczo-ekonomiczną, przodującą w najważniejszych rankingach szkół wyższych. – Co roku w naszych murach zdobywa wiedzę i praktyczne umiejętności prawie 5000 studentów i słuchaczy studiów podyplomowych. Uruchomiliśmy studia na kierunku lekarskim jako pierwsza niepubliczna uczelnia w Warszawie i druga w Polsce – mówi rektor UŁa, dr hab. Maciej Rogalski.

Na Wydziale Medycznym nacisk kładziemy przede wszystkim na indywidualizację procesu nauczania – zajęcia prowadzone są w małych grupach z wykorzystaniem najnowszych materiałów edukacyjnych i rozwiązań technologicznych. – Nasza uczelnia jest trochę jak dom. Wszyscy się znamy, pracujemy w kameralnych grupach. Profesorowie ciągle przypominają, że uczymy się nie dla samej wiedzy, ale po to, żeby być lekarzami i służyć innym. Biały fartuch i skomplikowana aparatura uświadamiają nam, że na tych studiach naprawdę chodzi o ludzkie życie – mówi Weronika Sołowińska, studentka kierunku lekarskiego.

Studentom udostępniono nowoczesne Centrum Nauk Podstawowych i Przedklinicznych, obejmujące m. in.: laboratoria, salę wykładową wyposażoną w multimedia i modele anatomiczne wysokiej wierności, salę anatomii prawidłowej i salę sekcyjną. Takie rozplanowanie i wyposażenie przestrzeni pozwala na realizację zajęć z anatomii i nauk podstawowych w jednym miejscu, w komfortowych warunkach.

Uczelnia Łazarskiego to jeden z najlepszych wydziałów prawa. Renomę Wydziałowi Prawa i Administracji przyniosły innowacyjne badania, znakomita kadra naukowa i wprowadzanie do programu nowoczesnych specjalizacji, takich jak: prawo lotnicze, prawo w biznesie, kryminalistyka czy prawo medyczne. – W uczelnianej sali sądowej dzielimy się na role i prowadzimy rozprawy. Dzięki praktycznemu podejściu do zajęć uczymy się samodzielnie myśleć, reagować odpowiednio do sytuacji – mówi Milena Walczyk, studentka prawa.

Na Wydziale Ekonomii i Zarządzania stawiamy przede wszystkim na praktykę i współpracę z biznesem. Uczymy, wykorzystując case studies, gry strategiczne i analizę autentycznych przypadków z dziedziny biznesu. Studia licencjackie kończą się przygotowaniem projektu dyplomowego, który rozwiązuje konkretny problem z praktyki zawodowej. Programy opracowywane są wspólnie z praktykami biznesu, takimi jak: Dell Polska, BRE Bank, Onet. pl czy Allegro.

Wydział Ekonomii i Zarządzania jako jedyny w Polsce prowadzi anglojęzyczne studia w pełni walidowane przez prestiżowy Coventry University.

Współpracujemy z prawie 100 uczelniami z całego świata. Studenci mają duży wybór praktyk oraz płatnych staży w międzynarodowych firmach, kancelariach prawnych, sądach i prokuraturach. Ponadto na uczelni można skorzystać z wielu bezpłatnych warsztatów wspierających wejście na rynek pracy.

Uczelnia Łazarskiego to 3 wydziały, 11 kierunków, ponad 40 specjalizacji i modułów oraz 4 szkoły prawa obcego. Zapraszamy.

CZY WIESZ, ŻE...

  • Mamy najlepszy wydział prawa – 1. miejsce w Rankingu „Dziennika Gazety Prawnej” wśród uczelni niepublicznych.
  • Nasz kampus znajduje się w zielonej części Mokotowa, zaledwie 5 minut od stacji metra Wilanowska. Mieści nowoczesne sale wykładowe, Centrum Nauk Podstawowych i Przedklinicznych, bibliotekę, restauracje, siłownię, strefy chilloutu, gabinet lekarski.
  • Absolwenci Uczelni Łazarskiego na kierunku ekonomia zarabiają najwięcej wśród absolwentów tego kierunku na wszystkich uczelniach niepublicznych.
  • Maskotką uczelni jest Ryś Ryszard. „Ryś” to pseudonim powstańczy Ryszarda Łazarskiego, założyciela i patrona Uczelni, żołnierza AK, uczestnika Powstania Warszawskiego.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt