MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

02-662 Warszawa, ul. Świeradowska 43
tel. 22 543 55 01

www.lazarski.pl

rekrutacja@lazarski.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • O nas
  • SUPER KIERUNEK
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

Łazarski odpowiedzi, których szukasz

Planujesz studia na prestiżowej uczelni od lat zajmującej czołowe miejsca w najważniejszych rankingach w Polsce? Zależy Ci na rozwoju osobistym, realizowaniu swoich pasji, budowaniu sieci kontaktów osobistych i zawodowych? Uczelnia Łazarskiego jest miejscem, którego szukasz.

Uczelnia Łazarskiego jest czołową niepubliczną uczelnią prawniczo-ekonomiczną. Jako druga niepubliczna placówka w Polsce otwiera Wydział Medyczny.

W roku akademickim 2017/2018 kształcenie na kierunku lekarskim rozpocznie 60 studentów. Tym, co będzie wyróżniało studia lekarskie, jest indywidualizacja procesu nauczania – zajęcia będą prowadzone w małych grupach z wykorzystaniem najnowszych materiałów edukacyjnych i rozwiązań technologicznych. – Wiedza i umiejętności nie wystarczą w świecie, w którym „konkurencję” dla lekarza stanowi „doktor Google”. Studenci muszą być przygotowani do pracy w warunkach szybko postępującej cyfryzacji i rozwoju technologii – mówi dziekan Wydziału Medycznego, prof. dr hab. med. Piotr Zaborowski. Zajęcia będą prowadzone na terenie Uczelni oraz w placówkach partnerskich – warszawskich instytutach medycznych i szpitalach.

„20 lat sukcesów” – pod takim hasłem w 2017 r. Wydział Prawa i Administracji świętuje 20-lecie istnienia. Renomę Wydziałowi przyniosły prowadzone przez lata innowacyjne badania, znakomita kadra naukowa i wprowadzanie do programu nowoczesnych specjalizacji, takich jak: prawo lotnicze, prawo nowych technologii, prawo medyczne, prawo w biznesie. – W uczelnianej sali sądowej dzielimy się na role i prowadzimy rozprawy. Zajmowaliśmy się m.in. sprawą zabójstwa pokazaną w filmie „Amok”. Dzięki praktycznemu podejściu uczymy się samodzielnie myśleć, reagować odpowiednio do sytuacji –Milena Walczyk, studentka prawa.

Uczelnia Łazarskiego oferuje studia w języku polskim i angielskim. Wydział Ekonomii i Zarządzania jako jedyny w Polsce prowadzi studia walidowane przez prestiżowy Coventry University, po których absolwenci uzyskują dwa dyplomy – polski oraz brytyjski.

Po pierwszym roku najlepsi studenci zapraszani są do Programu Honorowego, otrzymują indywidualną opiekę tutora oraz specjalny program kształcenia. – Dzięki programowi zorganizowałem w warszawskim Google Campus konferencję LEAPin, będącą niepowtarzalną okazją do spotkań z przedsiębiorcami, odnoszącymi sukcesy w Polsce i zagranicą – Paweł Wielądek, student Wydziału Ekonomii i Zarządzania.

Kadra Uczelni to niemal 300 wybitnych wykładowców – polskich i zagranicznych autorytetów ze świata nauki i biznesu. Współpracujemy z prawie 100 uczelniami z całego świata, dzięki czemu nasze programy spełniają najwyższe standardy. Są one kształtowane m.in. we współpracy z ekspertami z Dell Polska, BRE Bank, Onet. pl, Allegro. Studenci mają duży wybór praktyk oraz płatnych staży w międzynarodowych korporacjach, kancelariach prawnych, sądach i prokuraturach. Ponadto na Uczelni można skorzystać z wielu bezpłatnych warsztatów, wspierających wejście na rynek pracy.

CZY WIESZ ŻE...

  • Mamy najlepszy Wydział Prawa – 1. miejsce w Rankingu „Dziennika Gazety Prawnej” wśród uczelni niepublicznych.
  • Jako druga uczelnia niepubliczna w Polsce kształcimy na kierunku lekarskim.
  • Ryszard Łazarski, założyciel i patron Uczelni, był żołnierzem AK i brał czynny udział w Powstaniu Warszawskim.
  • Nasz 2-hektarowy kampus znajduje się w zielonej części Mokotowa zaledwie 5 minut od stacji metra Wilanowska. Mieści nowoczesne sale wykładowe, bibliotekę, restauracje, siłownię, strefy chilloutu, wi-fi, gabinet lekarski.
  • 91% studentów jest zadowolonych z wyboru Uczelni Łazarskiego.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt