MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Uczelnia Łazarskiego w Warszawie

02-662 Warszawa, ul. Świeradowska 43
tel. 22 543 55 01

www.lazarski.pl

rekrutacja@lazarski.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • O nas
  • SUPER KIERUNEK
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

#studiuj DOBRZE

Wybierasz się na studia, by otrzymać solidne i dostosowane do potrzeb rynku pracy wykształcenie? Takie, które pozwoli Ci łatwo odnaleźć się w środowisku zawodowym nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie? Jednocześnie chcesz rozwijać swoje pasje i pozanaukowe cele? Jeśli tak, Uczelnia Łazarskiego jest doskonałym wyborem.

Na dwóch prężnie działających Wydziałach – Prawa i Administracji oraz Ekonomii i Zarządzania kształcimy specjalistów przyszłości. Na Wydziale Prawa i Administracji, uznanym przez najważniejsze rankingi niepublicznych szkół wyższych jako najlepszy w Polsce, studenci mogą wybierać spośród 16 specjalizacji (prawo) i zdobywać praktyczne umiejętności.

Piotr Podgórski, student prawa: – Odbywamy zajęcia na sali sądowej, prowadzimy inscenizacje różnych rozpraw. Byłem prokuratorem w sprawie matki Madzi z Sosnowca. Składałem wniosek, powoływałem świadków.

Na pozostałych kierunkach polskojęzycznych kształcimy ekspertów z ponad 30 dziedzin. Dzięki wsparciu Rady Biznesu mamy pewność, że istnieje zapotrzebowanie rynku na specjalistów z danej dziedziny. Utworzone programy stale aktualizujemy pod kątem oczekiwań pracodawców.

Szczególnie poszukiwanymi specjalnościami, które oferujemy, są m.in.: transport, spedycja, logistyka; marketing interaktywny czy ekonomia menadżerska. – Nowe, niszowe specjalizacje tworzymy w oparciu o prowadzone przez nas projekty badawcze. W ostatnich latach uruchomiliśmy niezwykle poszukiwane na rynku prawo lotnicze i kryminalistykę – mówi dr hab. Anna Konert, prodziekan Wydziału Prawa i Administracji.

Nasi studenci, którzy decydują się na studia anglojęzyczne, mają możliwość zdobycia dwóch dyplomów: Uczelni Łazarskiego i renomowanego Coventry University. Nasz partner znalazł się w gronie 15 najlepszych brytyjskich uniwersytetów w rankingu Guardian University Guide 2016. Współpracujemy z ponad 90 uczelniami z całego świata, dzięki czemu nasze studia spełniają światowe standardy kształcenia.

Marta Kołodziejczyk, studentka International Relations and European Studies: – Nie muszę wyjeżdżać z kraju, żeby zdobyć dyplom renomowanej brytyjskiej szkoły. Anglojęzyczne studia już umożliwiły mi płatny staż w jednej z największych korporacji konsultingowych. To pracodawcy zabiegają o mnie, nie odwrotnie.

Uczymy przez doświadczenie. Nowoczesny, trójstopniowy system kształcenia polega na przekazaniu w trakcie pierwszych semestrów wiedzy obszarowej, później wiedzy kierunkowej, np. z ekonomii czy zarządzania. Zdobyte w ten sposób umiejętności są podstawą ostatniego bloku nauki – specjalizacyjnego. Studia licencjackie nie kończą się teoretyczną pracą dyplomową. Studenci przygotowują projekt dyplomowy, który rozwiązuje prawdziwy problem z praktyki zawodowej w danej dziedzinie.

Wykładowcy Uczelni to uznani naukowcy i praktycy biznesu z Polski i zagranicy. Oprócz przekazywania specjalistycznej wiedzy, wspierają studentów we wszechstronnym rozwoju.

Każdy otrzymuje wsparcie tutora, który pomaga w wyborze ścieżki naukowej i zawodowej. Ja uczestniczyłem w Programie Honorowym i korzystałem ze stypendiów, dzięki którym mogłem rozwinąć również swoje pasje. Bardzo ceniłem także możliwość samodzielnego ułożenia planu zajęć. To wszystko pozwoliło mi zamienić moje zainteresowania w sukces zawodowy. Teraz mam własną firmę – robię to, co zawsze chciałem – mówi Michał Woś, absolwent Uczelni Łazarskiego.

Ta konsekwentnie realizowana strategia, w której to student jest w centrum zainteresowania, sprawia, że od lat jesteśmy liderem najważniejszych rankingów i klasyfikacji szkół wyższych w Polsce i na świecie.

CZY WIESZ, ŻE...

  • jesteśmy najlepszą polską uczelnią w globalnym rankingu U-Multirank przygotowanym dla Komisji Europejskiej
  • jesteśmy liderem uczelni w rankingu „Perspektyw” oraz prawa w rankingach „Dziennika Gazety Prawnej” i „Rzeczpospolitej”
  • 76% słuchaczy znajduje pracę już na studiach
  • ponad 350 studentów korzysta każdego roku z bogatego pakietu zniżek i stypendiów

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt