MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Grupa Uczelni Vistula

ul. Stokłosy 3
02-787 Warszawa
(150 m od stacji Metro Stokłosy)

Dział Rekrutacji
tel. 22 45 72 400

www.vistula.edu.pl

rekrutacja@vistula.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • SUPER KIERUNKI
  • Wydziały i kierunki

Najlepsza w praktyce

Grupa Uczelni Vistula to 25 lat doświadczenia na rynku. Łączymy silną tradycję z najnowocześniejszymi trendami. Wyróżnia nas fakt, że mamy głównie kierunki praktyczne – ściśle współpracujemy z biznesem i organizacjami międzynarodowymi, a nasi wykładowcy to wybitne autorytety i praktycy. Dobra praca po studiach jest możliwa i nasi studenci są tego dowodem. Etat w międzynarodowej firmie, własny biznes, a może kariera w dyplomacji? Tutaj absolwenci nie muszą szukać pracy. Ona znajduje ich.

Co po maturze?
Przyszłościowe kierunki

Zastanawiasz się, jakie studia wybrać? Naszą grupę tworzą dwie nowoczesne uczelnie w Warszawie: Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji. Mamy 12 kierunków studiów magisterskich, inżynierskich i licencjackich. Każdy z nich jest prowadzony po polsku i angielsku. Wykładowcami są wybitni naukowcy i praktycy: dyplomaci, ekonomiści i fachowcy zatrudni w największych firmach na świecie m.in. były ambasador przy NATO prof. Jan Maria Nowak, były minister finansów, dr Andrzej Olechowski oraz wieloletni doradca ekonomiczny Prezydenta PR, prof. Witold Orłowski.

Globalne możliwości

U nas świat jest w zasięgu ręki. Jesteśmy najbardziej umiędzynarodowioną uczelnią w Polsce! Studenci i kadra pochodzą z 80 krajów. W ramach Erasmusa organizujemy możliwość studiowania w 40 krajach. Regularnie odwiedzają nas wybitne osobowości ze świata, takie jak ukraińska pilotka Nadia Sawczenko czy komisarz UE ds. handlu Cecilia Malström. Wychodzimy znacznie ponad obowiązkowy program, a nasi studenci współorganizują międzynarodowe wydarzenia. Nasi wykładowcy realizują projekty m.in. dla Apple czy Google.

Kariera i program stypendialny
Stawiamy na innowacyjne rozwiązania.

Uruchomiliśmy nowoczesne Studia Online i Program Rozwoju Kompetencji, który pomaga studentom w rozwoju i karierze zawodowej. Studenci realizują swoje pasje w kołach naukowych i klubach sportowych. Aż 70% studentów 3. roku ma pracę, a nasi absolwenci zarabiają o średnio 2 tys. zł więcej niż studenci innych uczelni. Osobom, które nie mogą opłacić czesnego, ale są bardzo zdolne, oferujemy pomoc finansową. Zajmujemy czołowe miejsca w rankingach uczelni niepublicznych Perspektyw, od 7 lat mamy certyfikat Uczelni Liderów i zdobywamy nagrody branżowe.

Wybierając Grupę Uczelni Vistula, stawiasz na praktyczną wiedzę, biznesowe podejście i globalne możliwości.

CZY WIESZ, ŻE...

  • Nasi absolwenci zarabiają średnio 4 600 zł, to o 2 tys. zł więcej niż studenci innych uczelni (dane z raportu ELA 2016). 70% naszych studentów ma pracę już na 3. roku.
  • Współpracujemy z 300 firmami w Polsce i za granicą, m.in. z CBRE, Grupą Hotelową Orbis, Accenture, Polkomtelem, City Handlowym czy Microsoftem.
  • Wszystkie kierunki studiów I i II stopnia są prowadzone w języku polskim i angielskim.
  • Fundacja Rozwoju Edukacji i Szkolnictwa Wyższego wyróżniła nas w 2017 roku za największy progres w dziedzinie rozwoju edukacji praktycznej i współpracy z otoczeniem społeczno-gospodarczym.
  • Akademia Finansów i Biznesu Vistula jest w grupie zaledwie 14 uczelni w Polsce, którym nadano certyfikat ACCA, jedną z najważniejszych i najbardziej prestiżowych akredytacji z zakresu finansów i rachunkowości.
  • Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji zajmuje 1 miejsce wśród niepublicznych uczelni turystycznych wg rankingu Perspektyw oraz 1 miejsce w kategorii „Umiędzynarodowienie” wśród uczelni niepublicznych wg raportu „Study in Poland” 2016.

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt