MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Grupa Uczelni Vistula

ul. Stokłosy 3
02-787 Warszawa
(150 m od stacji Metro Stokłosy)

Dział Rekrutacji
tel. 22 45 72 400

www.vistula.edu.pl

rekrutacja@vistula.edu.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • SUPER KIERUNKI
  • Wydziały i kierunki

Grupa Uczelni Vistula – w różnorodności siła

GUV to uczelniE przyszłości – doświadczenie, innowacyjne rozwiązania i praktyczne podejście do kształcenia. Jesteśmy w czołówce najlepszych niepublicznych uczelni w Polsce. W umiędzynarodowieniu jesteśmy liderem. Nie musisz wyjeżdżać za granicę, aby studiować w zróżnicowanym i wielokulturowym środowisku. Kształcimy ludzi przedsiębiorczych i otwartych na świat. W czasach globalizacji – to klucz do sukcesu.

Jakie studia wybrać

W ofercie mamy ponad 40 programów kształcenia – studia I i II stopnia, stacjonarne i niestacjonarne, w tym także online. Wszystkie kierunki są prowadzone również w języku angielskim – to nas wyróżnia wśród innych uczelni. Uważnie obserwujemy rynek i reagujemy na jego potrzeby. Stąd na Ekonomii uruchomiliśmy unikatową specjalność Ekonomika Nowego Jedwabnego Szlaku, na Zarządzaniu – Energy Management, studia magisterskie po angielsku.

Studenci mogą sami decydować, czego chcą się uczyć, i w którym kierunku się rozwijać.

Międzynarodowa perspektywa

Naszą wizytówką jest otwartość. Jesteśmy najbardziej umiędzynarodowioną uczelnią w Polsce. To odpowiedź na potrzeby studentów i warunek rozwoju uczelni. Kształcimy obecnie ok. 5 tysięcy młodych ludzi z ponad 83 krajów świata. Cudzoziemcy są również wśród naszych wykładowców. Wybierają Grupę Uczelni Vistula, bo mamy ciekawą ofertę, wysoki poziom studiów w języku angielskim i doskonałe warunki rozwoju. Współpracujemy z ponad 130 firmami na całym świecie a w ramach programu Erasmus nasi studenci mogą uczyć się w 40 innych krajach. Dajemy młodym ludziom globalne możliwości. A to procentuje.

Rozwijamy kompetencje, łączymy edukację ze światem biznesu

To sztuka odkrywać talenty i wzmacniać mocne strony drugiego człowieka. W tym obszarze GUV jest w awangardzie. Uczymy samodzielności, kreatywności i przedsiębiorczości. Nasi studenci rozwijają się w wielu kołach naukowych i to w międzynarodowym towarzystwie.

Programy kształcenia i praktyk rozwijamy w ścisłej współpracy z profesjonalistami z poszczególnych branż. Jako uczelnia przyszłości uruchamiamy dla naszych studentów i absolwentów innowacyjny portal ze zintegrowanym testem kompetencji, który pomaga zaprojektować idealną ścieżkę kariery. Program Biura Karier E-Vistula daje studentom i absolwentom GUV przewagę na rynku pracy.

CZY WIESZ, ŻE...

  • Wg raportu ELA – w kategorii „Zarządzanie” absolwenci AFiB Vistula zarabiają najwięcej – rok po ukończeniu uczelni średnio 9 193 zł brutto miesięcznie.
  • Grupa Uczelnia Vistula dysponuje nowoczesnym kampusem zlokalizowanym tuż przy stacji metra Stokłosy – 15 minut od centrum Warszawy.
  • Nasz studencki Mentoring Team specjalnym programem „Wsparcie na starcie” gwarantuje opiekę nad nowymi studentami i zachęca ich do wykorzystania wszystkich możliwości.
  • AFiB Vistula jest jedną z nielicznych uczelni w Polsce, która ma certyfikat ACCA – prestiżową akredytację z zakresu finansów i rachunkowości.
  • Grupę Uczelni Vistula tworzy pięć szkół wyższych – Akademia Finansów i Biznesu Vistula oraz Szkoła Główna Turystyki i Rekreacji w Warszawie, Wyższa Szkoła Handlowa we Wrocławiu, Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku oraz Olsztyńska Szkoła Wyższa im. Józefa Rusieckiego.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt