MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


porównaj studia

Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania z siedzibą w Rzeszowie

35-225 Rzeszów, ul. Sucharskiego 2
Rekrutacja:
tel. 17 866 11 88, 17 866 11 99

www.wsiz.rzeszow.pl

rekrutacja@wsiz.rzeszow.pl

Wyszukiwarka studiow
  • SUPER UCZELNIA
  • Wydziały i kierunki
  • Profil programu

KSZTAŁCIMY praktycznie!

Czy dobre studia muszą wiązać się z wyjazdem do Krakowa, Wrocławia czy Warszawy? Niekoniecznie! Na edukacyjnej mapie Polski pojawił się mocny konkurent – Rzeszów! Każdy, kto choć raz tu przyjeżdża, przekonuje się, że to znakomite miejsce do studiowania, pracy i życia. Tu czekamy na tych, którzy mają pomysł i plan.

Rzeszów rośnie w siłę i rozwija się dynamiczniej niż większość miast w Polsce. Dziś Rzeszów to dolina lotnicza, stolica innowacji, centra handlowe i uczelnie.

Pomijając te oczywiste, jest tu również Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania. Dzieło ludzi, którzy swoim zapałem skupili grono wartościowych, dynamicznych i odważnych ludzi. Podczas 20 lat funkcjonowania wypracowali wspólnie model działania i kształcenia, którym można i należy się chwalić – kształcimy praktycznie!

Korzystając z potencjału Rzeszowa i ludzi skupionych w uczelni stworzono program kształcenia, w którym nacisk kładzie się na praktyczne umiejętności – realne przygotowanie do pracy i kształcenie umiejętności pozwalających na spokojne planowanie i osiągnięcie sukcesu.

Obecnie WSIiZ to międzynarodowa uczelnia, kształcąca młodych ludzi w wielokulturowym środowisku. Studenci z ponad 20 krajów na świecie uczą się, dzielą doświadczeniami, zakładają firmy i realizują globalne projekty. Mogą liczyć na wsparcie swojej uczelni, m.in. dzięki funduszowi InnoFund, który finansuje innowacyjne pomysły na biznes.

W końcu o jakości uczelni świadczy sukces jej absolwentów, którzy z sukcesami realizują swoje kariery.

Chcemy abyś odniósł sukces, bo Twój sukces jest celem naszego istnienia i działania. Badamy i przewidujemy, żeby dopasować się najlepiej do potrzeb otoczenia – dzięki temu możemy przekazać Ci wiedzę umożliwiającą dobre funkcjonowanie po studiach.

Praktycy z działających w Rzeszowie firm, takich jak Zelmer, Ideo, CI Games, współpracują z uczelnią, dzielą się swoim doświadczeniem i praktycznymi umiejętnościami. To ludzie, którzy wiedzą czym jest praca, a co ważniejsze, wiedzą komu chcą ją dać. Ucząc Cię, praktycy biznesu prowadzą jednocześnie rekrutację. Każdego roku studenci WSIiZ są zatrudniani przez firmy współpracujące z uczelnią. To jedna z najważniejszych korzyści płynących z praktycznego modelu kształcenia.

WSIiZ to miejsce, podobnie jak Rzeszów, w którym sukces zależy tylko od chęci i gotowości do ciężkiej pracy. Czekamy na tych, którzy mają pomysł i plan. Naszą rolą jest pomóc zrealizować marzenia.

Jeśli chce Ci się chcieć – przyjedź i sprawdź! Dołącz do nas! WSIiZ – kształcimy praktycznie!

CZY WIESZ ŻE

  • Nasi wykładowcy znajdują się w gronie najczęściej cytowanych naukowców. Prof. Jan Winiecki zajmuje 2. miejsce, a prof. Tomasz Mickiewicz 5. miejsce w zestawieniu.
  • Naszą uczelnię wybiera najwięcej obcokrajowców w Polsce. Wyprzedzają nas tylko Uniwersytet Warszawski i Uniwersytet Jagielloński.
  • Nasze Biuro Karier w ciągu ostatnich trzech lat pozyskało prawie 10 000 ofert pracy. Na pomoc studentom w ich rozwoju zawodowym pozyskało blisko 24 miliony złotych, a na realizację samych tylko płatnych staży – ok. 4 mln złotych.
  • 90% studentów Wyższej Szkoły Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie jest zadowolonych ze swoich studiów wg badań Universum Student Survey 2014.
  • W globalnym rankingu uniwersytetów U-Multirank najwyższe noty, czyli ocenę „A – bardzo dobry” i „B – dobry”, otrzymaliśmy łącznie aż w 17 kategoriach.
  • Prowadzimy anglojęzyczne studia, m.in. na elitarnym, jedynym w Polsce, kierunku Aviation Management (Zarządzenie lotnictwem).

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt