Ranking Szkół Olimpijskich 2016

2016Nazwa szkołyMiejscowośćZnak
jakości
Profil
szkoły
51XV LO z Oddz. Dwujęz. im. Narcyzy ŻmichowskiejWarszawaZłota szkołaZobacz profil
52Diecezjalne Liceum HumanistyczneNysaZłota szkoła
52Katolickie LO im. Cypriana NorwidaBiała PodlaskaBronzowa szkoła
53II LO im. Króla Jana III SobieskiegoGrudziądzSrebrna szkoła
54I LO im. Karola Marcinkowskiego PoznańZłota szkoła
55I Liceum Ogólnokształcące im. Marii KonopnickiejSuwałkiSrebrna szkoła
56VI LO im. Wacława SierpińskiegoGdyniaZłota szkoła
57LO nr XII im. Bolesława ChrobregoWrocławZłota szkoła
58Technikum w ZSMszczonówSrebrna szkoła
59I LO im. Stefana CzarnieckiegoChełmBronzowa szkoła
60I Liceum OgólnokształcąceSwarzędzZłota szkoła
61XXI LO im. św. Stanisława KostkiLublinSrebrna szkoła
62I Społeczne Liceum OgólnokształcąceWarszawaZłota szkoła
63XXI Liceum Ogólnokształcące im. B. PrusaŁódźZłota szkoła
64II LO z Dodatkową Nauką Języka BiałoruskiegoHajnówka
65I LO z Oddz. Dwujęz. im. Mikołaja Kopernika KatowiceSrebrna szkoła
66XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja KopernikaWarszawaZłota szkoła
67II LO im. Hetmana Jana ZamoyskiegoLublinZłota szkoła
68IV Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława StaszicaSosnowiecZłota szkoła
69LO nr VII im. Krzysztofa Kamila BaczyńskiegoWrocławZłota szkoła
70IX LO im. Klementyny HoffmanowejWarszawaZłota szkoła
71Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St.Radom
72I Liceum Ogólnokształcące im. Stanisława DuboisKoszalinSrebrna szkoła
73Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w PZSMBydgoszcz
74IV Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza KościuszkiToruńSrebrna szkoła
75Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna II St. w ZSM nr 1Rzeszów
76Technikum nr 4 w ZS nr 6Jastrzębie-ZdrójZłota szkoła
77Technikum w ZSP nr 1InowrocławZłota szkoła
78I LO im. Kazimierza BrodzińskiegoTarnówSrebrna szkoła
79Technikum nr 1 w ZSB im. Tadeusza KościuszkiZielona GóraZłota szkoła
80V LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Adama AsnykaSzczecinZłota szkoła
81VI Liceum Ogólnokształcące im. Adama MickiewiczaKrakówSrebrna szkoła
82II LO z Oddz. Dwujęz im. A. Frycza ModrzewskiegoRybnikZłota szkoła
83Technikum Łączności nr 14 w ZS ŁącznościKrakówZłota szkoła
84I Liceum Ogólnokształcące im. Jana DługoszaNowy SączSrebrna szkoła
85Technikum Zawodowe nr 7 w ZSE-MNowy SączZłota szkoła
86Technikum nr 3 w ZS TechnicznychWodzisław Śl.Złota szkoła
87III LO im. Stefana ŻeromskiegoBielsko-BiałaZłota szkoła
88Technikum Rolnicze w ZS CKRHańczowa
89Technikum nr 2 w ZSP nr 2 RCKUiP im. T. KościuszkiŁowiczSrebrna szkoła
90Technikum w ZS nr 3RypinSrebrna szkoła
91II LO im. Konstantego Ildefonsa GałczyńskiegoOlsztynZłota szkoła
92I LO im. Komisji Edukacji NarodowejSanokSrebrna szkoła
93VIII Prywatne Akademickie Liceum OgólnokształcąceKrakówSrebrna szkoła
94Liceum Ogólnokształcące w ZS nr 1Mszana Dolna
95XIII LO im. Marii PiotrowiczowejŁódźSrebrna szkoła
96Technikum Elektroniczne w ZSE im. WPBydgoszczZłota szkoła
97I Społeczne LO im. Hetmana Jana TarnowskiegoTarnobrzegSrebrna szkoła
98I LO im. Kazimierza JagiellończykaSieradzSrebrna szkoła
99XXXII LO im. Haliny Poświatowskiej ŁódźBronzowa szkoła
100Technikum Leśne im. Adama Loreta w ZSLTucholaBronzowa szkoła