MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Ranking MBA 2014

Partnerzy Rankingu MBA

Ranking MBA 2014

Fundator nagród MBA

Ranking MBA 2014

Ranking MBA 2013

 

Finał Rankingu MBA Perspektywy 2015
już 8 grudnia!

Najlepsze polskie programy MBA i ich twórców poznamy 8 grudnia podczas uroczystego ogłoszenia wyników kolejnej edycji Rankingu MBA Perspektywy 2015. Uroczystość odbędzie się w siedzibie Narodowego Banku Polskiego w Warszawie, w sali im. Władysława Grabskiego o godz. 11.00. Wezmą w niej udział organizatorzy dziesięciu najlepszych programów MBA z uczelni z całej Polski, a także absolwenci programów, którzy powiedzą, jaki wpływ na ich karierę zawodową miało ukończenie studiów MBA.

Według najnowszego rankingu najlepszych programów Executive MBA na świecie przygotowanego przez Financial Times Aalto Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu, razem z innymi programami w sieci Aalto University – jednej z najlepszych szkół biznesowych na świecie – awansował aż o 7 miejsc i znajduje się obecnie na 76. miejscu. Sukces podkreśla również fakt, że w zestawieniu są tylko 2 programy Executive MBA z Polski.

Dane do rankingu zostały zebrane za pomocą dwóch ankiet: jednej wypełnionej przez szkoły uczestniczące w rankingu, a drugiej – przez absolwentów, którzy ukończyli studia w 2012 roku.Absolwenci odpowiedzieli na pięć rankingowych kryteriów: wynagrodzenie obecnie, wzrost płacy po skończeniu studiów, rozwój kariery, doświadczenie zawodowe i zrealizowane cele. Stanowią one razem 55 proc. wagi rankingu.

Studia w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu uplasowały się na 76. miejscu. Poza programem Aalto Executive MBA w rankingu znalazł się także program oferowany przez warszawską Akademię Leona Koźmińskiego.

Nasz program realizowany jest od 15 lat. Aalto University – partner programu, jako pierwsza uczelnia skandynawska wszedł do elitarnego grona szkół noszących „potrójną koronę”. Oznacza to, że otrzymał trzy prestiżowe akredytacje: AACSB, AMBAs i EQUIS – mówi Anna Szajerska, rzeczniczka Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu.

Program Aalto Executive MBA w Wyższej Szkole Bankowej w Poznaniu jest tak skonstruowany, by szczególną uwagę zwracać na strategiczne zarządzanie i przywództwo w środowisku międzynarodowym. Zajęcia prowadzone są w dużej mierze przez kadrę zagraniczną, co też nadaje programowi międzynarodowy charakter. Program obejmuje 26 modułów. Każdy z nich to minimum 22 godziny zajęć dydaktycznych w ciągu jednego weekendu. Łącznie 572 godziny nauki, w tym 70 godzin, przeznaczone na Aalto Executive Summit (dawniej: International Week), czyli sesję wyjazdową organizowaną w Helsinkach lub Singapurze.

Szczegółowych informacji udziela:

Anna Szajerska
Rzecznik prasowy
Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu
tel. 664 193 856

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt