MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Zdasz.to – zapewniają Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne za pośrednictwem swojego nowego serwisu edukacyjnego. Ta wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju oferta maturalnej pomocy, powstała jako odpowiedź na katastrofalne wyniki matury 2014. Zdasz.to to nie tylko teoria, ale też praktyka, testy, materiały edukacyjne oraz arkusze egzaminacyjne. Zdasz.to udowadnia, że nie taka matura straszna, jak ją malują!

Według danych przedstawionych przez Centralną Komisję Egzaminacyjną, zdawalność matury 2014 roku uplasowała się na poziomie 71%, czyli była aż o 10% niższa niż w roku ubiegłym. Jakiego przedmiotu najbardziej obawiają się maturzyści? Według danych z kampanii AdWords z lat 2013 oraz 2014 najbardziej stresującym przedmiotem maturalnym jest matematyka. Miesięcznie średnio 2 900 razy młodzi ludzie szukają przykładowego arkusza maturalnego z tego przedmiotu, natomiast 1 900 razy informacji na temat zadań, jakie pojawiają się na egzaminie. Trudno się dziwić dlaczego maturzyści tak bardzo obawiają się „królowej nauk” – aż 35% z nich nie zdało w pierwszym terminie ostatniego egzaminu maturalnego z matematyki. To 10% więcej niż w roku 2013.

W związku z rozpoczęciem kolejnego roku szkolnego oraz zbliżająca się maturą, Wydawnictwa Szkolne i Pedagogiczne wyszły naprzeciw obawom młodych ludzi i stworzyły serwis edukacyjny zdasz.to. Celem przedsięwzięcia jest ułatwienie maturzystom nauki i udostępnienie im szerokiej bazy materiałów edukacyjnych. Zdasz.to sprawi, że matura z matematyki oraz innych przedmiotów nie będzie miała tajemnic!

W serwisie zdasz.to znajdują się przydatne informacje dotyczące matury, ale przede wszystkim można tu skorzystać z obszernego serwisu edukacyjnego zawierającego ok. 9000 zadań i 35 arkuszy egzaminacyjnych. Na zdasz.to każdy maturzysta znajdzie komplet jasnych i czytelnych materiałów edukacyjnych, gwarantujących odpowiednie przygotowanie nie tylko z matematyki, lecz także z j. polskiego, chemii, biologii i geografii na poziomie rozszerzonym. Materiały do nauki podzielone są na działy i tematy, wzbogacone o ilustracje, tabele, zdjęcia, filmy, rysunki czy mapy. Za sprawą jednego kliknięcia każdy maturzysta skorzysta ze słownika, sprawdzi dodatkowe informacje i przykładowe rozwiązania do zadań. Od teraz niezbędne źródła wiedzy z przedmiotów maturalnych można znaleźć w jednym miejscu!

Więcej informacji na www.zdasz.to.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt