Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Kulturoznawstwo i wiedza o krajach i regionach

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni WSKOcena przez kadrę akade- micką 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Uniwersytet Warszawski10061.5410010011.5060.00
2 Uniwersytet Jagielloński99.8758.9778.3474.7572.0480.00
3 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II95.8810016.5610.7567.3540.00
4 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu85.0269.2331.8965.6141.9060.00
5 Uniwersytet Wrocławski61.5712.8258.0153.8084.24100
6 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie55.6851.2831.506.6132.1420.00
7 Uniwersytet Śląski w Katowicach42.1443.5912.3914.908.5720.00
8 Uniwersytet Opolski41.1843.5911.304.8514.2920.00
9 Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie36.607.6924.8941.8758.4460.00
10 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu35.3917.9524.5015.8745.7140.00
11 Uniwersytet Gdański30.2815.3811.8322.2042.8640.00
12 Uniwersytet Łódzki24.687.6915.6127.3330.6140.00
13 Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie24.610.0020.486.1710020.00
14 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie23.230.0032.3410.2542.8640.00
15 Politechnika Opolska19.950.003.363.0985.7140.00
16 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie19.0610.2618.299.3412.2420.00
17 Uniwersytet Rzeszowski18.982.5610.353.9771.4320.00
18 Uniwersytet w Białymstoku15.732.568.4813.9823.0840.00
19 Akademia Pomorska w Słupsku14.210.005.790.6264.2920.00
20 Politechnika Gdańska13.410.005.376.7953.5720.00
21 Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego10.250.0034.490.620.000.00
22 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie10.230.0013.8811.869.8920.00
23 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy10.060.003.507.0534.2920.00
24 Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi8.740.008.081.7621.4320.00
25 Dolnośląska Szkoła Wyższa5.582.5612.530.000.000.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

kulturoznawstwomiędzynarodowe studia kulturoweetnologia i antropologia kulturowa orientalistykastudia wschodnieeuropeistyka – wiedza o UE i państwach europejskichstudia amerykanistycznestudia euroazjatyckie oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt