Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Historia

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Uniwersytet Jagielloński110088.6010076.2795.77100
2 Uniwersytet Warszawski292.5910092.9310018.5242.86
3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu377.1885.9652.8866.0547.4657.14
4 Uniwersytet Wrocławski469.0661.4074.2945.8059.0571.43
5 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu544.1449.1218.6415.4062.7542.86
6 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie630.2618.4220.1010.0791.6742.86
7 Uniwersytet Gdański1324.1018.4210.4517.0561.9028.57
8 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II1121.8810.5313.8310.3666.6742.86
9 Uniwersytet Łódzki719.8111.4026.0521.3522.2228.57
10 Uniwersytet Rzeszowski1517.634.3911.262.5810014.29
11 Uniwersytet Szczeciński916.716.1411.411.7283.3314.29
12 Uniwersytet Śląski w Katowicach815.647.8935.869.967.6914.29
13 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach1713.044.398.686.9944.4428.57
14 Akademia Pomorska w Słupsku1412.990.0018.490.9766.6714.29
15 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie1212.160.8818.498.0133.3328.57
16 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie-10.310.004.993.4366.6714.29
17 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie-9.698.778.684.848.3314.29
18 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy169.590.0018.333.4333.3314.29
19 Uniwersytet w Białymstoku188.964.398.037.4422.2214.29
20 Uniwersytet Opolski105.041.7517.372.580.000.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

historiahistoria sztukiarcheologia oraz kierunki pokrewne

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt