Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Filozofia

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Uniwersytet Jagielloński110098.2585.9694.9842.86100
2 Uniwersytet Warszawski299.1910010010018.6775.00
3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu367.4259.6548.1093.5444.4475.00
4 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II448.3266.6717.678.3133.3325.00
5 Uniwersytet Wrocławski536.367.0257.1656.0947.0675.00
6 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu634.3149.1225.8611.770.000.00
7 Uniwersytet Szczeciński1627.1824.5616.6122.1616.6750.00
8 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie1326.8622.8119.5511.0827.7850.00
9 Uniwersytet Łódzki822.8910.5326.8633.2416.6750.00
10 Uniwersytet Śląski w Katowicach1120.753.5131.8017.7338.1050.00
11 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie718.7614.0421.6713.8516.6725.00
12 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie1517.8910.539.4914.5450.0025.00
13 Akademia Pomorska w Słupsku1017.140.0014.240.9710025.00
14 Uniwersytet Gdański1715.5310.5311.3722.8516.6725.00
15 Uniwersytet w Białymstoku1915.110.0013.4949.869.2650.00
16 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie914.4919.3015.433.230.000.00
17 Uniwersytet Opolski1814.418.7714.3713.2019.0525.00
18 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie149.6914.047.182.770.000.00
19 Akademia Ignatianum w Krakowie126.7810.534.240.000.000.00
20 Uniwersytet Zielonogórski-4.965.266.126.110.000.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

Uwzględniony kierunek: filozofia

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt