Patroni medialni

 

Warunki kształcenia 2014

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni WSKDostępność dla studentów kadr wysokokwalifikowanych 5%Akredy- tacje 2%Zbiory druko- wane 1%Zbiory elektro- niczne 1%Warunki korzy- stania z biblio- teki 1%Możliwości rozwijania zainteresowań naukowych 1%
1 Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu10010014.2916.4534.0454.26100
2 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu97.8296.2247.6220.6625.8438.1156.40
3 Gdański Uniwersytet Medyczny96.4088.3133.3319.5642.8172.9763.41
4 Warszawski Uniwersytet Medyczny96.2381.8247.6214.1044.2764.8278.13
5 Uniwersytet Warszawski92.1047.1910076.1137.1485.6940.49
6 Uniwersytet Jagielloński87.9250.0971.4310044.3586.1020.96
7 Uniwersytet Medyczny w Białymstoku84.8285.6914.2918.4143.1146.5556.90
8 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu82.8440.9190.4878.9834.8091.6916.52
9 Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie81.7675.5014.2917.3632.6773.6569.80
10 Uniwersytet Medyczny w Lublinie80.1286.2519.0512.8423.6854.9926.65
11 Uniwersytet Medyczny w Łodzi79.3681.839.5216.9942.8663.3330.58
12 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach78.7665.6042.8619.2316.3067.4160.91
13 Uniwersytet Wrocławski66.0842.1942.8653.5529.5183.5221.33
14 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu65.4239.9742.8646.6532.7685.2729.47
15 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie64.1462.419.5218.4014.9192.2013.72
16 Uniwersytet Śląski w Katowicach63.7140.2438.1036.3740.8179.3333.32
17 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie61.1933.7885.7112.9423.2256.3015.90
18 Uniwersytet Gdański59.9932.7823.8134.8110069.8223.78
19 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu59.5226.3761.9020.3188.8345.9425.77
20 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II58.9444.8528.5730.7712.3481.7725.94
21 Politechnika Wrocławska58.1828.5180.9519.1231.2947.5424.25
22 Politechnika Warszawska55.7434.7447.6223.7342.3655.2818.42
23 Akademia Pomorska w Słupsku55.5356.754.7610.388.3779.2415.94
24 Akademia Ignatianum w Krakowie55.0151.540.0023.286.3498.7017.33
25 Uniwersytet Łódzki51.7432.7119.0547.6731.6376.4022.02
26 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie50.8239.3119.0525.3915.4280.5516.63
27 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie50.2640.684.7639.4933.0467.8615.26
28 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie49.4937.9423.8121.5817.6860.5225.79
29 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie49.0545.940.0012.2727.4961.8828.35
30 Uniwersytet Szczeciński48.3433.270.0022.4754.9877.8232.87
31 Politechnika Śląska47.9136.6933.3312.7417.7150.8419.93
32 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie47.6144.520.0012.6519.8168.6225.45
33 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach46.9321.3514.2949.7847.7010011.31
34 Uniwersytet Zielonogórski45.6836.719.5211.3415.4463.1042.51
35 Politechnika Łódzka45.3635.7019.0513.1726.9462.9412.99
36 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu45.1425.2314.2915.2370.1371.5319.38
37 Politechnika Poznańska44.5429.4514.2946.5821.5968.1114.53
38 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu44.0346.234.7614.609.0652.186.40
39 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie43.8442.449.529.6819.0252.768.77
40 Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach43.7835.3323.8114.048.6162.2511.86
41 Uniwersytet w Białymstoku42.9931.7914.2923.9321.4864.5817.79
42 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie42.9832.3014.2921.8219.9473.979.40
43 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie41.7722.7652.3813.6226.8434.3112.94
44 Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie41.5439.810.009.6913.0567.2415.58
45 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach41.3338.620.0013.6214.3265.8316.21
46 Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi41.0041.989.522.611.3755.6312.11
47 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu40.9736.839.529.3230.9141.7115.31
48 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki40.9430.5923.818.8614.8761.0514.91
49 Uniwersytet Rzeszowski40.1433.629.5218.214.5969.3915.01
50 Uniwersytet Opolski39.6632.699.5220.9020.3154.2012.91

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt