Patroni medialni

 

Potencjał naukowy 2014

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni WSKOcena parametryczna 8%Nasycenie kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach 3%Upra- wnienia habili- tacyjne 2%Upra- wnienia doktor- skie 2%
1 Uniwersytet Jagielloński10092.4266.9310084.73
2 Uniwersytet Warszawski99.2888.5672.0198.9888.85
3 Uniwersytet Wrocławski96.3788.6467.3994.3381.13
4 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie95.8010063.3648.0484.22
5 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu93.3282.3965.6796.9886.04
6 Uniwersytet Medyczny w Białymstoku91.6898.4860.1767.8848.25
7 Politechnika Warszawska89.6580.6851.5886.94100
8 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu88.6179.5566.3787.0775.40
9 Politechnika Wrocławska88.4885.2346.5277.6491.05
10 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie86.2277.5454.9583.6088.41
11 Uniwersytet Medyczny w Łodzi85.9186.3652.8872.9764.79
12 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie85.2290.9171.4625.7961.41
13 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu85.0586.3659.8763.3558.31
14 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu83.7085.2354.9769.5855.15
15 Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie83.4590.9171.3429.7046.12
16 Uniwersytet Śląski w Katowicach83.0577.6564.9076.5859.26
17 Politechnika Łódzka82.4484.0948.3265.4565.54
18 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie82.0277.2797.4447.0934.76
19 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu81.6690.9141.6943.7864.79
20 Uniwersytet Łódzki81.4277.6556.3274.8063.26
21 Politechnika Poznańska81.2081.8245.6365.0270.95
22 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie81.1890.9139.5967.8840.71
23 Uniwersytet Gdański80.9378.5162.7963.6458.05
24 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu80.8176.7070.2248.0469.01
25 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu80.7981.8265.7055.4347.77
26 Collegium Civitas w Warszawie79.6690.9189.980.0023.06
27 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie78.8275.0059.8757.7068.65
28 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie78.7378.6757.9662.6751.24
29 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie78.3376.7058.7153.7164.34
30 Warszawski Uniwersytet Medyczny78.2781.8241.1643.7879.71
31 Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie77.8381.8274.2038.6932.39
32 Politechnika Gdańska77.7675.7652.7162.5164.62
33 Uniwersytet Medyczny w Lublinie77.3979.5543.2667.8855.80
34 Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie77.0079.5558.3234.7963.77
35 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie75.6771.4370.9860.8842.47
35 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie75.6772.7379.0338.1847.90
37 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie75.5972.3156.5465.0255.88
38 Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu75.4677.2744.8239.6078.21
39 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie74.2079.551000.0017.67
40 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II74.0272.7362.4363.6436.53
41 Akademia Obrony Narodowej w Warszawie73.3979.5559.6440.7332.23
42 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach72.8979.5549.9738.7945.35
43 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach72.7768.1853.7558.3864.79
44 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie72.0071.4349.5247.5263.97
45 Politechnika Częstochowska71.9671.9747.1054.3058.39
46 Politechnika Śląska71.9365.3445.9668.5272.19
47 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie71.5990.9125.980.0066.18
48 Uniwersytet Opolski71.1368.1871.7534.1851.24
49 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie70.9368.1866.8752.1839.26
49 Uniwersytet Zielonogórski70.9372.7361.6927.1553.85

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt