Patroni medialni

 

Innowacyjność 2014

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni WSKPatenty i prawa ochronne 3%Pozys- kane środki z UE 2%Sprze- dane licen- cje 2%Firmy spin-off i spin-out 1%Zaplecze innowacyjne uczelni 1%
1 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie10031.5480.581009.09100
2 Politechnika Poznańska90.7171.3049.250.00100100
3 Politechnika Wrocławska89.7590.5348.670.8336.36100
4 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu79.2810022.681.240.00100
5 Politechnika Łódzka71.8047.5057.1619.869.09100
6 Politechnika Lubelska66.2671.6329.700.000.00100
7 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie64.1775.3717.860.330.00100
8 Politechnika Warszawska63.9325.4984.178.150.00100
9 Politechnika Świętokrzyska w Kielcach57.7553.8432.350.000.00100
10 Politechnika Gdańska56.8733.9052.507.280.00100
11 Uniwersytet Warszawski54.610.711003.180.00100
12 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza51.4124.5056.182.290.00100
13 Politechnika Śląska48.8420.6552.000.419.09100
14 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu48.576.9963.060.0027.27100
15 Uniwersytet Śląski w Katowicach45.634.3463.260.0018.18100
16 Uniwersytet Rzeszowski43.200.4583.820.000.0075.00
17 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie42.8311.5153.690.000.00100
18 Uniwersytet Gdański39.701.6350.570.0018.18100
19 Uniwersytet Jagielloński39.503.6067.021.650.0075.00
20 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie37.543.1551.290.000.00100
21 Uniwersytet Łódzki37.362.8841.680.4118.18100
22 Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy36.6225.5714.850.200.00100
23 Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu35.3016.9236.810.000.0075.00
24 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki35.0118.4733.670.000.0075.00
25 Politechnika Opolska34.1017.2015.964.540.00100
26 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie33.9313.3424.191.620.00100
27 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu33.093.5938.090.000.00100
28 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu32.6732.496.060.000.0075.00
29 Społeczna Akademia Nauk31.751.455.680.0063.64100
30 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach31.151.8035.290.000.00100
31 Uniwersytet w Białymstoku30.942.8245.640.000.0075.00
32 Politechnika Koszalińska29.7719.0518.020.000.0075.00
33 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie29.697.2217.695.340.00100
34 Warszawski Uniwersytet Medyczny29.581.5026.730.009.09100
35 Politechnika Białostocka29.3311.1328.640.000.0075.00
36 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie29.2815.1622.260.210.0075.00
37 Politechnika Częstochowska29.2713.7811.980.000.00100
38 Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie29.045.3020.064.000.00100
39 Uniwersytet Wrocławski27.633.2423.170.000.00100
40 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II26.840.0025.790.000.00100
41 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu26.133.3418.780.000.00100
42 Uniwersytet Szczeciński26.110.0023.750.000.00100
43 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie25.816.538.570.009.09100
44 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy25.054.5713.900.000.00100
45 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu24.935.269.463.050.00100
46 Uniwersytet Opolski23.470.7315.190.000.00100
47 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu23.372.9511.580.000.00100
48 Akademia Morska w Szczecinie23.305.837.070.000.00100
49 Uniwersytet Medyczny w Łodzi23.102.0212.210.000.00100
50 Uniwersytet Medyczny w Lublinie22.6611.4929.730.009.0925.00

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt