Patroni medialni

 

Efektywność naukowa 2014

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni WSKRozwój kadry własnej 6%Nadane stopnie i tytuły naukowe 5%Efektywność pozyskiwania zewnętrznych środków finansowych na badania i rozwój 4%Publi- kacje 2%Cyto- wania 3%H-index 3%Udział uczelni w 7 Programie Ramowym UE 2%studia dokto- ranckie 1%
1 Uniwersytet Jagielloński10087.1362.8322.0197.1483.5210061.7441.83
2 Uniwersytet Warszawski97.5178.2952.6238.5981.2775.4791.6510038.34
3 Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie86.8680.4163.937.8194.7084.2996.630.8726.81
4 Gdański Uniwersytet Medyczny86.4077.6950.1634.2199.2782.5884.183.4825.96
5 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach85.9875.2463.708.0291.7793.7392.444.3525.12
6 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu82.4588.0755.5714.7665.5471.8986.1712.1718.11
7 Uniwersytet Wrocławski81.9079.8963.6311.5280.4962.9077.0822.6133.31
8 Uniwersytet Medyczny w Białymstoku80.3370.7357.447.8987.1894.1184.980.0019.34
9 Uniwersytet Gdański80.3169.4049.2346.7346.9369.0677.6630.4329.46
10 Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu78.9970.3462.6411.9986.9777.3676.158.7014.52
11 Uniwersytet Medyczny w Łodzi78.1145.6350.7612.1210010091.4919.1344.56
12 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie77.9894.0674.402.0524.2054.4981.270.0030.81
13 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie77.9660.8339.8747.3071.5173.2362.6054.7817.12
14 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu76.3271.4365.2726.6556.6151.6459.4436.5219.57
15 Warszawski Uniwersytet Medyczny75.9753.9745.6611.4381.9691.3599.7113.9131.40
16 Politechnika Warszawska74.6648.3740.6937.4071.9463.8773.6374.7820.91
17 Uniwersytet Medyczny w Lublinie74.2878.8552.2717.3466.5871.3460.081.7428.49
18 Politechnika Wrocławska73.5643.9938.7263.0080.3854.4460.5358.2618.21
19 Uniwersytet Śląski w Katowicach71.6378.4452.757.9258.8159.8466.0512.1728.76
20 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu71.2682.3337.4018.4568.4160.0770.215.2214.90
21 Politechnika Gdańska71.2058.9141.5436.4472.6461.3668.0625.2215.77
22 Uniwersytet w Białymstoku69.2975.4131.4429.7937.8271.2579.090.8714.28
23 Uniwersytet Łódzki68.2755.3741.9724.0640.5573.5385.6817.3921.01
24 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu66.5310058.337.2311.0734.6947.200.8730.73
25 Uniwersytet Medyczny im. Piastów Śląskich we Wrocławiu66.3450.7234.5810.4282.5384.9879.944.3529.98
26 Politechnika Łódzka66.2765.7136.2227.5078.6546.6455.7123.4819.56
27 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie65.4266.4440.5624.2847.5257.4063.8311.3020.63
28 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie64.7030.2927.3810049.8655.3459.343.4818.06
29 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie64.6663.5843.311.5624.2697.3275.950.0014.06
30 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II64.2866.1168.405.238.3944.8466.430.8767.65
31 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie63.1866.6227.3332.5190.7533.2246.1026.0921.34
32 Politechnika Częstochowska63.1283.9634.7712.4050.1938.2354.5413.9124.51
33 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie62.8180.7934.5414.6252.6747.1157.282.6113.06
34 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie61.5657.7436.4011.3042.4165.5872.4621.7413.56
35 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu61.1969.3938.1119.4154.0147.7456.512.6112.40
36 Politechnika Śląska59.8861.8837.2719.2548.0445.2651.9731.3013.79
37 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie59.1071.8755.355.048.4633.9356.908.7049.71
38 Politechnika Poznańska57.4542.4333.6625.3151.9448.0164.7935.6516.66
39 Akademia Obrony Narodowej w Warszawie56.7558.801007.320.8515.6422.910.0042.01
40 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach54.7962.4114.4329.8936.4252.9864.632.618.33
41 Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu52.6547.6245.4915.7826.0448.3155.540.0026.22
42 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie52.5382.1972.411.890.620.000.000.00100
43 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie51.1758.7231.3713.5237.0443.3848.796.0913.04
44 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie50.6360.2931.568.2657.2339.5643.582.617.53
44 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu50.6354.2239.844.7214.7646.0064.540.0024.54
46 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach50.3257.8539.876.433.6939.6568.845.228.04
47 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki49.7150.6927.7412.4630.2444.4358.8520.009.17
48 Uniwersytet Rzeszowski49.4745.4515.3337.4125.4155.2860.050.0012.03
49 Politechnika Lubelska49.1446.9222.5014.6349.5242.6264.7110.437.33
50 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie48.2555.1146.826.196.1530.6655.421.7421.86

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt