Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Administracja

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni WSKOcena przez kadrę akade- micką 40%Prefe- rencje praco- dawców 30%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Uniwersytet Warszawski10010010010023.5260.00
2 Uniwersytet Jagielloński68.8936.3680.1187.8755.0180.00
3 Uniwersytet Wrocławski66.4668.1852.8432.7663.1660.00
4 Uniwersytet Gdański45.9440.9127.8418.6910040.00
5 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu40.2918.1857.9540.2229.1540.00
6 Uniwersytet Szczeciński36.619.0911.3693.4459.55100
7 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie32.3022.7325.0025.3654.1440.00
8 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie22.634.5560.231.070.000.00
9 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie22.5940.919.098.720.000.00
10 Politechnika Warszawska21.460.0018.7519.6373.6840.00
11 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie20.9713.6426.1413.3518.9520.00
12 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II20.414.5518.1814.9452.6340.00
13 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu18.059.0925.575.3421.0520.00
14 Uniwersytet Łódzki17.8613.6415.3427.509.7220.00
15 Uniwersytet Rzeszowski17.4931.829.090.000.000.00
16 Politechnika Śląska15.730.0016.4830.5918.9540.00
17 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy14.600.0013.076.6763.1620.00
18 Akademia Obrony Narodowej w Warszawie12.9922.737.950.000.000.00
19 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu12.270.002.272.6778.9520.00
20 Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach11.4522.733.410.000.000.00
21 Uniwersytet Zielonogórski10.4218.185.114.000.000.00
22 Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie10.2313.6411.930.000.000.00
23 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie9.790.0027.274.670.000.00
24 Uniwersytet w Białymstoku9.500.008.5217.3521.0520.00
25 Uniwersytet Śląski w Katowicach8.340.0022.735.480.000.00
26 Wyższa Szkoła Policji w Szczytnie8.1013.645.680.000.000.00
27 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie8.044.554.5511.287.8920.00
28 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie6.804.5513.072.670.000.00
29 Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie5.620.0014.775.340.000.00
30 Uczelnia Łazarskiego w Warszawie5.500.0015.342.530.000.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

administarcja oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt