Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Filologie, języki obce i językoznawstwo

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 50%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Uniwersytet Jagielloński110010010057.9865.38100
2 Uniwersytet Warszawski277.0367.1594.3610020.1766.67
3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu366.7157.6656.7297.9432.9883.33
4 Uniwersytet Wrocławski452.2351.8220.6933.0665.3883.33
5 Uniwersytet Gdański624.8616.7926.9415.5242.8633.33
6 Uniwersytet Łódzki723.5417.5210.3334.1325.0050.00
7 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II923.3815.3311.2611.9354.7650.00
8 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu522.9723.3630.3910.757.1416.67
9 Uniwersytet Śląski w Katowicach822.1729.2011.5917.381.5216.67
10 Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie1017.380.0016.6030.8746.3850.00
11 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie1116.2718.985.9412.8913.8916.67
12 Akademia Pomorska w Słupsku-14.580.008.770.4210016.67
13 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie-13.133.6528.813.7025.0016.67
14 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie1212.2110.227.218.3322.2216.67
15 Politechnika Śląska-8.550.734.0711.5922.2233.33
16 Uniwersytet Opolski-7.033.655.954.7813.3316.67
17 Uniwersytet w Białymstoku146.260.735.958.9516.6716.67
18 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy-6.122.927.834.005.5616.67
19 Uniwersytet Rzeszowski-5.788.764.061.490.000.00
20 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej-4.910.004.073.8816.6716.67

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

filologie obcelingwistyka stosowananeofilologia oraz kierunki pokrewne

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt