Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Kierunki IT

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie110010085.3287.8057.2090.00
2 Politechnika Warszawska297.8074.4710010058.5195.00
3 Politechnika Wrocławska378.8659.5769.1598.8252.4695.00
4 Politechnika Poznańska452.3438.3041.8954.1847.6380.00
5 Uniwersytet Warszawski547.4436.1712.9774.9872.17100
6 Politechnika Śląska743.4223.4043.6456.8532.1960.00
7 Politechnika Gdańska640.8929.7930.5245.5339.6865.00
8 Uniwersytet Jagielloński1031.070.0017.9045.4081.5485.00
9 Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie928.7010.6441.8913.5526.1630.00
10 Politechnika Łódzka1524.486.3816.1245.9136.6755.00
11 Uniwersytet Śląski w Katowicach1323.620.005.3719.8710070.00
12 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu1121.044.267.7229.5454.4460.00
13 Politechnika Białostocka1220.750.004.7519.3077.4370.00
14 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie1920.1910.6411.6623.7531.5845.00
15 Politechnika Częstochowska1719.430.0014.3017.3644.3160.00
16 Uniwersytet Gdański1417.808.515.4213.5250.0145.00
17 Politechnika Lubelska2017.730.004.179.7377.2955.00
18 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie2617.478.514.1717.9442.0450.00
19 Uniwersytet Wrocławski816.930.001.7725.9862.4055.00
20 Uniwersytet Zielonogórski1816.782.134.4417.3652.9255.00
21 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki2116.760.0017.6314.4436.9835.00
22 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu1616.010.005.3524.8652.9245.00
23 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie2414.676.385.665.3347.1235.00
24 Uniwersytet Opolski3514.220.003.263.4185.7825.00
25 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie2213.920.002.693.6979.8630.00
26 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza2313.370.007.7512.8243.1935.00
27 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej2713.010.0010.465.8337.5035.00
28 Uniwersytet Rzeszowski2512.640.004.468.8152.2935.00
29 Politechnika Świętokrzyska w Kielcach3012.230.007.445.2146.8530.00
30 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie-11.590.007.121.3556.1120.00
31 Uniwersytet Łódzki3111.170.007.7512.5129.0630.00
32 Politechnika Koszalińska2810.940.006.867.8534.8430.00
33 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie3710.930.003.5511.8237.2935.00
34 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II-10.680.006.812.4248.0920.00
35 Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy3210.272.133.899.6130.1030.00
36 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach3410.020.002.663.8655.3820.00
37 Społeczna Akademia Nauk-9.680.001.542.1458.0420.00
38 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie339.510.005.953.5239.6820.00
39 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie369.440.004.175.3838.4125.00
40 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach-9.310.0011.031.0527.6215.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

informatykatechniczne zastosowania internetutechnologie komputerowe oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt