Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Inżynieria materiałowa

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Politechnika Warszawska110010085.8098.8867.89100
2 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie290.6075.0010010050.4667.86
3 Politechnika Wrocławska363.6039.5867.8479.9955.8571.43
4 Politechnika Śląska459.2750.0059.5550.5548.8860.71
5 Uniwersytet Jagielloński545.2622.9229.0954.4910078.57
6 Uniwersytet Warszawski638.336.2529.6060.9786.4878.57
7 Politechnika Gdańska834.1525.0020.8035.7759.9757.14
8 Politechnika Łódzka731.1710.4223.1864.0647.0557.14
9 Politechnika Poznańska930.8210.4232.6132.1449.8550.00
10 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki1230.6616.6735.0619.2541.5939.29
11 Politechnika Częstochowska1130.500.0039.8935.5251.0453.57
12 Uniwersytet Śląski w Katowicach1028.756.2516.5956.3063.0764.29
13 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu1622.586.257.0524.9774.8560.71
14 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie-21.768.331.7035.1772.1057.14
15 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie1421.660.0013.0750.2745.5257.14
16 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza1321.642.0823.7519.5345.6642.86
17 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie1520.866.258.9237.0647.6053.57
18 Politechnika Lubelska1819.520.008.3016.9775.8957.14
19 Politechnika Koszalińska1719.280.0024.2611.2544.9535.71
20 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy1912.360.004.158.4458.2832.14

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

inżynieria materiałowamateriały współczesnych technologiinanotechnologiainżynieria mechaniczna i materiałowa oraz kierunki pokrewne

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt