Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Energetyka

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Politechnika Warszawska110010010010080.60100
2 Politechnika Wrocławska283.3984.2180.0075.6882.2985.00
3 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie352.720.0074.7881.6088.6285.00
4 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki946.1750.0051.6719.6842.2735.00
5 Politechnika Poznańska1238.6531.5818.8942.4010060.00
6 Politechnika Gdańska533.7731.5830.4426.3252.7035.00
7 Politechnika Śląska432.2628.952.0074.9253.1080.00
8 Politechnika Łódzka631.3813.1626.3346.6867.8255.00
9 Uniwersytet Warszawski1031.120.0032.4439.3982.2470.00
10 Politechnika Białostocka1126.9213.1614.6723.6687.8955.00
11 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie724.1815.7913.6715.8178.2040.00
12 Politechnika Częstochowska822.890.0031.3324.0645.7545.00
13 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie1320.0415.7911.6722.3643.0635.00
14 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza1518.150.0022.009.4861.4730.00
15 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu-17.310.0014.672.6195.7520.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

energetykaenergetyka i chemia jądrowaekoenergetyka oraz kierunki pokrewne

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt