Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Elektrotechnika

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 35%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Politechnika Warszawska110010010010098.24100
2 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie469.6059.0268.3459.0210090.00
3 Politechnika Wrocławska267.5636.0787.3190.6067.0685.00
4 Politechnika Śląska349.5447.5450.7241.5354.0455.00
5 Politechnika Gdańska644.9836.0732.9340.3897.1070.00
6 Politechnika Poznańska541.1531.1536.7039.8373.5260.00
7 Politechnika Łódzka740.6545.9026.8350.1946.0355.00
8 Politechnika Białostocka1426.1922.957.8719.6573.9160.00
9 Politechnika Częstochowska925.548.2026.3921.6757.1955.00
10 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki1124.7014.7529.109.6953.3330.00
11 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie821.089.8412.1924.6748.6160.00
12 Akademia Morska w Gdyni1318.170.0015.0812.3371.2845.00
13 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza1617.056.5619.189.3840.7230.00
14 Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy1814.9311.489.315.6645.6625.00
15 Politechnika Lubelska1513.894.9211.1911.8835.3735.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

Uwzględniony kierunek: elektrotechnika

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt