Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Ochrona środowiska

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publi- kacje 15%Cyto- wania 15%H-index 15%
1 Uniwersytet Jagielloński210089.6652.8073.83100100
2 Uniwersytet Warszawski193.6482.7610050.4072.6468.75
3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu390.6310019.6484.6369.8987.50
4 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu972.7062.0726.3498.5948.8075.00
5 Politechnika Warszawska467.0855.1777.6538.9143.8156.25
6 Politechnika Wrocławska566.0951.7268.5058.9638.5356.25
7 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie663.9168.9773.5031.1832.3331.25
8 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie759.1965.5239.6136.8035.0950.00
9 Uniwersytet Śląski w Katowicach857.9341.3862.7747.3043.0850.00
10 Politechnika Gdańska1156.2941.3822.3538.8183.8862.50
11 Politechnika Łódzka1249.7613.7945.3810026.4556.25
12 Politechnika Śląska1048.5424.1467.7341.0530.9650.00
13 Uniwersytet Wrocławski1448.0337.9332.0637.4347.1350.00
14 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie1544.3831.0311.4577.1524.5356.25
15 Uniwersytet Gdański1640.6110.3413.9948.2364.9768.75
16 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie1740.4327.5924.7742.4133.9750.00
17 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu1339.9041.3833.8928.7819.0431.25
18 Uniwersytet Łódzki1839.6310.3424.6438.8760.9862.50
19 Politechnika Poznańska1932.6917.2418.9617.2554.4043.75
20 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie2330.7620.699.8839.1125.9243.75
21 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II2029.390.0025.5312.3472.5343.75
22 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie2829.243.454.9664.7926.1256.25
23 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki2528.1713.7931.3011.9732.5137.50
24 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie2127.163.4515.6529.4141.9850.00
25 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu2425.616.909.8429.0639.7143.75
26 Uniwersytet w Białymstoku3225.050.005.7314.3172.9243.75
27 Uniwersytet Szczeciński2722.820.0016.4634.0832.7937.50
28 Politechnika Częstochowska2222.090.0052.0415.2212.6625.00
29 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie-21.750.0032.113.1561.9212.50
30 Uniwersytet Rzeszowski2620.960.0016.549.6846.7837.50
31 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie3320.960.004.116.1873.0631.25
32 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach3720.550.008.1917.0348.2637.50
33 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy3119.260.0020.579.2044.9725.00
34 Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. Jana i Jędrzeja Śniadeckich w Bydgoszczy3019.1913.797.4225.1414.0025.00
35 Politechnika Lubelska3419.000.0023.0315.3327.8631.25

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

ochrona środowiskatechnologie ochrony środowiskagospodarka odpadami i rekultywacja terenów zdegradowanychrewitalizacja dróg wodnych oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt