Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Kierunki przyrodnicze

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publi- kacje 15%Cyto- wania 15%H-index 15%
1 Uniwersytet Warszawski110010010088.8747.25100
2 Uniwersytet Jagielloński293.6610063.6410046.37100
3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu371.7882.6465.4563.8827.1361.54
4 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie442.5945.4545.4530.2518.7841.03
5 Uniwersytet Gdański539.8320.6649.0935.8931.5358.97
6 Uniwersytet Wrocławski838.1532.2312.7347.2129.0361.54
7 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu1237.3221.499.0941.9943.7676.92
8 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie633.7211.5758.1823.3229.2146.15
9 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu731.712.4858.1833.6522.8651.28
10 Uniwersytet Łódzki1331.5422.319.0930.6236.3458.97
11 Politechnika Warszawska1027.8913.2240.0013.4926.8343.59
12 Uniwersytet Śląski w Katowicach1625.2914.889.0931.9627.5046.15
13 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie1724.890.003.649.2910035.90
14 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie1523.216.6127.2724.0723.0541.03
15 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu1122.528.2638.1816.4418.3430.77
16 Uniwersytet w Białymstoku2921.222.4821.8210.8543.7438.46
17 Uniwersytet Medyczny w Łodzi2620.911.650.0019.9648.4053.85
18 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie2019.5511.5710.9126.4516.5233.33
19 Politechnika Poznańska2419.405.7925.458.0330.7030.77
20 Uniwersytet Zielonogórski2318.961.6525.457.8237.8930.77
21 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie2517.728.2612.7318.3818.8633.33
22 Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach-17.472.489.0914.7831.5841.03
23 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie2714.913.3114.5519.8214.7428.21
24 Uniwersytet Rzeszowski3614.780.839.097.0437.2230.77
25 Uniwersytet Szczeciński3114.043.3116.3611.1218.3725.64

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

geografiageologiaprzyroda oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt