Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Chemia

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publi- kacje 15%Cyto- wania 15%H-index 15%
1 Uniwersytet Warszawski110095.2410097.6297.57100
2 Uniwersytet Jagielloński294.5810066.1210094.00100
3 Politechnika Wrocławska460.2128.5788.6861.6069.5675.76
4 Politechnika Warszawska359.2044.0542.5558.2082.6784.85
5 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu557.8439.8854.0178.7359.8472.73
6 Uniwersytet Wrocławski655.8839.2947.1574.2368.2466.67
7 Politechnika Gdańska841.9016.0742.8337.4177.0063.64
8 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu941.8612.5035.3044.5878.8572.73
9 Politechnika Łódzka740.185.3664.1350.7955.1257.58
10 Uniwersytet Gdański1236.0114.2930.8630.2472.0457.58
11 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie1134.834.1737.1642.6464.1760.61
12 Politechnika Śląska1033.674.7661.7322.4654.7648.48
13 Uniwersytet Śląski w Katowicach1433.368.3323.2941.8164.1860.61
14 Uniwersytet Łódzki1332.190.6030.8930.6372.6163.64
15 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie1728.673.5724.006.8310039.39

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

chemia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt