Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Fizyka i astronomia

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 35%Prefe- rencje praco- dawców 20%Publi- kacje 15%Cyto- wania 15%H-index 15%
1 Uniwersytet Warszawski110010074.4210070.77100
2 Uniwersytet Jagielloński282.9483.8247.6780.9262.5597.78
3 Politechnika Warszawska463.9246.3262.7954.8656.7382.22
4 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu354.6716.9110032.2955.8568.89
5 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie551.9533.8252.3349.9650.3564.44
6 Uniwersytet Wrocławski851.6453.6824.4237.5953.9262.22
7 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu743.9337.5046.5139.6231.4444.44
8 Politechnika Wrocławska643.0218.3865.1246.6834.2748.89
9 Uniwersytet Łódzki1227.082.2115.1220.6561.8955.56
10 Uniwersytet Śląski w Katowicach1126.278.099.3035.7140.3751.11
11 Politechnika Łódzka926.230.0053.4918.7332.6535.56
12 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie1325.560.0011.637.5810031.11
13 Politechnika Poznańska1025.0210.2947.6711.7624.9626.67
14 Politechnika Gdańska1422.185.1515.1220.7345.3535.56
15 Uniwersytet Gdański1522.092.9410.4714.6464.5033.33
16 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie1621.201.4711.6322.7339.5746.67
17 Uniwersytet Zielonogórski2520.820.006.989.0167.2940.00
18 Uniwersytet w Białymstoku1720.140.0010.479.3960.3837.78
19 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie1918.440.0015.1218.4932.6240.00
20 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach1817.330.0010.4710.4244.6135.56
21 Uniwersytet Rzeszowski2016.671.4718.609.7931.4231.11
22 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie2115.800.0015.126.9739.3428.89
23 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy2315.590.0024.424.4034.8822.22
24 Uniwersytet Szczeciński2615.183.6816.283.9035.1522.22
25 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki2214.822.9410.479.2130.4828.89

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

fizykaastronomiaastrofizyka i kosmologia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt