Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Kierunki ekonomiczne

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 30%Prefe- rencje praco- dawców 40%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Szkoła Główna Handlowa w Warszawie110010010038.0831.3950.00
2 Uniwersytet Warszawski278.8658.8260.4290.9953.7383.33
3 Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu369.4368.2465.3033.2419.7950.00
4 Politechnika Wrocławska649.3418.8227.6875.8161.34100
5 Uniwersytet Jagielloński847.2632.9417.6642.5883.5491.67
6 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu1346.7131.7611.3752.6889.31100
7 Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu445.1057.6531.3418.9119.0233.33
8 Politechnika Warszawska742.365.8830.4066.6457.9183.33
9 Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie542.2954.1232.016.5724.6225.00
10 Politechnika Poznańska941.949.4117.0254.8692.49100
11 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach1539.6520.0032.7718.4957.0358.33
12 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie1238.768.2427.4650.2957.7975.00
13 Politechnika Łódzka1636.7315.2911.4810034.2075.00
14 Uniwersytet Łódzki1736.3325.8815.2034.8057.7966.67
15 Politechnika Gdańska1435.167.0613.7140.3496.7375.00
16 Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie1134.3141.1816.5611.1230.2350.00
17 Uniwersytet Wrocławski1929.9412.9412.0040.3059.8458.33
18 Uniwersytet Gdański1029.5811.7613.4725.8360.7366.67
19 Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki2426.860.008.6418.8710066.67
20 Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu2125.054.716.1752.0756.1158.33
21 Uniwersytet Śląski w Katowicach2021.850.009.2530.9852.7658.33
22 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu2621.647.0611.6124.5335.1850.00
23 Politechnika Śląska1821.290.008.8939.4041.1658.33
24 Politechnika Lubelska3020.860.008.6429.5348.5058.33
25 Uniwersytet Rzeszowski2320.401.189.509.6865.9550.00
26 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie2219.791.187.6820.0657.9150.00
27 Uniwersytet w Białymstoku3519.340.003.469.1393.8041.67
28 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie2519.010.008.5239.6332.0750.00
29 Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie3118.043.534.0737.2833.7150.00
30 Uniwersytet Szczeciński2917.177.066.4330.5321.6141.67
31 Politechnika Częstochowska3315.840.005.7919.2045.8041.67
32 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie2715.791.189.1615.9739.9333.33
33 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie4214.860.001.472.9587.9425.00
34 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II3714.850.004.816.9662.1433.33
35 Politechnika Białostocka4414.200.001.5829.6238.7541.67
36 Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie2813.570.006.953.9562.8116.67
37 Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza3613.264.718.524.7230.7825.00
38 Politechnika Koszalińska3912.150.007.3033.0912.2925.00
39 Akademia Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie-11.800.001.320.9982.088.33
40 Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie4711.790.001.606.1442.3741.67
41 Akademia Pomorska w Słupsku3811.690.000.9910.2039.9741.67
42 Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach4111.610.001.4811.3344.5633.33
43 Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie4311.500.001.9720.8632.1333.33
44 Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie3210.560.002.5918.6524.2333.33
45 Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu4610.510.003.6913.5624.4333.33
46 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie5010.115.886.558.2914.0716.67
47 Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach-9.960.0011.480.9526.388.33
48 Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej459.040.002.4717.3413.5133.33
49 Uniwersytet Opolski408.300.002.108.2426.3825.00
50 Politechnika Świętokrzyska w Kielcach-8.230.003.824.1323.0025.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

Uwzględniono kierunki: ekonomiaekonofizykamiędzynarodowe studia ekonomiczno-prawne oraz kierunki pokrewne

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt