Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Socjologia

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 40%Prefe- rencje praco- dawców 30%Publi- kacje 10%Cyto- wania 10%H-index 10%
1 Uniwersytet Warszawski110010010010042.71100
2 Uniwersytet Jagielloński275.6189.4146.4350.9664.90100
3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu348.5842.3547.5422.4963.4460.00
4 Uniwersytet Wrocławski643.4241.1836.8919.2754.6960.00
5 Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie534.061.1848.3728.4162.8980.00
6 Uniwersytet Szczeciński826.941.1811.5832.0382.50100
7 Uniwersytet Łódzki423.7823.5325.0216.5018.5120.00
8 Uniwersytet Śląski w Katowicach1022.8612.9440.6813.318.3320.00
9 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu1322.2618.8218.1615.3324.7340.00
10 Uniwersytet Gdański720.678.2414.4619.8538.7060.00
11 Uniwersytet Rzeszowski1819.401.1811.583.4310040.00
12 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II1719.267.0619.187.6348.1340.00
13 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie1218.370.0021.222.0687.5020.00
14 Collegium Civitas w Warszawie917.032.3522.349.1435.0040.00
15 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie1116.208.2412.796.4135.0040.00
16 Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy1515.630.0012.512.2987.5020.00
17 Uniwersytet w Białymstoku1915.272.3521.139.3221.8840.00
18 Górnośląska Wyższa Szkoła Handlowa im. Wojciecha Korfantego w Katowicach-14.830.0025.210.4643.7520.00
19 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie-13.511.1811.582.2965.6320.00
20 Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie1613.410.0020.112.3943.7520.00
21 Politechnika Śląska-12.640.0014.469.5726.2540.00
22 Akademia Pomorska w Słupsku-10.470.0011.490.4643.7520.00
23 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie-8.220.0014.552.9310.9420.00
24 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie-7.900.0013.536.617.2920.00
25 Uniwersytet Opolski-7.530.0011.496.789.7220.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

socjologia oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt