Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Pedagogika i edukacja

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 50%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publi- kacje 5%Cyto- wania 5%H-index 5%
1 Uniwersytet Jagielloński110071.9310010050.00100
2 Uniwersytet Warszawski285.8059.6595.9097.497.0460.00
3 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu384.2710041.7460.5314.0740.00
4 Uniwersytet Wrocławski734.8914.0445.2836.6628.4260.00
5 Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej w Warszawie532.8824.5632.2917.1720.0040.00
6 Uniwersytet Gdański431.4010.5341.1821.7148.8960.00
7 Uniwersytet Śląski w Katowicach628.3021.0525.6336.695.8340.00
8 Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie924.350.0041.1136.7622.0060.00
9 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II1222.7819.308.6115.6551.4360.00
10 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie1422.1815.7913.4016.3242.2260.00
11 Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie1021.915.2638.3322.002.8620.00
12 Uniwersytet Łódzki1520.0210.5323.8930.1711.5820.00
13 Uniwersytet Szczeciński1117.671.758.1984.3435.68100
14 Politechnika Poznańska1615.250.0011.1826.2770.0080.00
15 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu814.9810.5315.284.5713.3320.00
16 Dolnośląska Szkoła Wyższa-11.7317.542.920.000.000.00
17 Uniwersytet Opolski-10.890.0024.589.710.000.00
18 Pedagogium - Wyższa Szkoła Nauk Społecznych w Warszawie-10.040.0018.061.1420.0020.00
19 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie-9.883.5117.646.280.000.00
20 Politechnika Białostocka-9.720.004.173.0790.0040.00
21 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie-9.5110.537.640.000.000.00
22 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu-8.690.002.924.5710020.00
23 Uniwersytet Medyczny w Białymstoku138.520.007.648.6940.0040.00
24 Politechnika Lubelska-8.210.005.2810.1150.0040.00
25 Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie-7.160.005.287.6535.0040.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

pedagogika, pedagogika specjalnaedukacja artystyczna w zakresie sztuk plastycznychedukacja artystyczna w zakresie sztuki muzycznejedukacja techniczno-informatycznalogopedia ogólna i kliniczna oraz kierunki pokrewne

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt