Patroni medialni

 

Ranking kierunków studiów 2014

Dziennikarstwo i komunikacja społeczna

Rozwiń tabelę
2014 Nazwa uczelni '13WSKOcena przez kadrę akade- micką 50%Prefe- rencje praco- dawców 35%Publi- kacje 5%Cyto- wania 5%H-index 5%
1 Uniwersytet Warszawski110085.0010010011.2060.00
2 Uniwersytet Jagielloński283.9265.0085.9079.1434.0080.00
3 Uniwersytet Wrocławski376.8010025.7534.4047.1460.00
4 Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu436.8425.0036.0452.9418.8260.00
5 Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach833.9230.0039.854.850.000.00
6 Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie727.6920.0034.756.676.6720.00
7 Uniwersytet Śląski w Katowicach1224.7915.0037.7612.260.000.00
8 Uniwersytet Szczeciński621.205.0012.9287.7436.67100
9 Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie2019.9225.0012.922.430.000.00
10 Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie1716.0520.005.924.8510.0020.00
11 Uniwersytet Łódzki1115.175.0023.2021.966.6720.00
12 Uniwersytet Gdański913.375.008.5516.9963.3340.00
13 Krakowska Akademia im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego1512.260.0030.030.860.000.00
14 Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie1312.0010.0010.374.0010.0020.00
15 Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie1011.400.0019.6627.9110.7720.00
16 Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu510.250.0019.754.8513.3320.00
17 Uniwersytet Opolski199.625.0015.387.890.000.00
18 Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II148.860.009.3713.5833.3340.00
19 Uniwersytet Technologiczno-Humanistyczny im. Kazimierza Pułaskiego w Radomiu-7.780.001.642.4310020.00
20 Politechnika Koszalińska-6.725.009.370.000.000.00

W grupie uwzględniono m.in. kierunki wymienione poniżej, oraz kierunki pokrewne:

dziennikarstwo i komunikacja społecznakomunikacja europejskakomunikacja promocyjna i kryzysowamedia interaktywne i widowiska oraz kierunki pokrewne

© 2015 Perspektywy.pl   O nas | Patronaty | Zastrzeżenia prawne | Znak jakości | Sklep | Reklama | Kontakt