MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


 

 

Ścisła czołówka rankingów, lokalizacja w centrum Warszawy, bliska współpraca z Clark University z USA, dzięki której studenci mogą – równolegle do studiów polskich – uzyskać amerykański dyplom Master, a nawet wyjechać na studia lub na praktyki zawodowe do Stanów Zjednoczonych – to tylko niektóre z atutów Społecznej Akademii Nauk.

Społeczna Akademia Nauk działa już 19 lat, rokrocznie zdobywając kolejne wyróżnienia i nagrody. Kolejne czołowe miejsca SAN w ogólnopolskich rankingach mówią same za siebie – są potwierdzeniem dbałości o poziom kształcenia i rosnącej pozycji uczelni w kraju.

Wśród kierunków oferowanych przez SAN w Warszawie można wyróżnić: Administrację, Aktorstwo, Architekturę i urbanistykę, Bezpieczeństwo narodowe, Dziennikarstwo i komunikację społeczną, Filologię angielską, Finanse i rachunkowość, Fizjoterapię, Geodezję i kartografię, Grafikę, Informatykę, Kosmetologię, Logistykę, Ochronę Środowiska, Pedagogikę, Produkcję filmową i telewizyjną, Psychologię, Reżyserię, Stosunki międzynarodowe, Sztukę operatorską, Turystykę i rekreację oraz Zarządzanie. Najbardziej ambitnym studentom Uczelnia oferuje interdyscyplinarne, polsko-amerykańskie studia na kierunku Business Communication (Filologia angielska + Master of Science in Professional Communication) lub Business Management (Zarządzanie + Master of Science in Professional Communication).

Duże zainteresowanie ofertą studiów Społeczna Akademia Nauk zawdzięcza nastawieniu na doskonalenie praktycznych umiejętności: na kierunku Dziennikarstwo i komunikacja społeczna studenci mają możliwość doskonalenia umiejętności praktycznych w uczelnianym profesjonalnym studiu radiowym i telewizyjnym, kierunek Filologia angielska dysponuje nowocześnie urządzonymi salami do nauki języków, a zajęcia na Finansach i rachunkowości czy na Zarządzaniu obfitują w ciekawe „case study”. Dzięki prężnej działalności Biura Współpracy z Zagranicą studenci mają możliwość odbycia części studiów lub praktyk zawodowych w znakomitych uczelniach partnerskich we wszystkich częściach świata. w ramach stypendium Erasmus.

Studia w Społecznej Akademii Nauk w Warszawie to przepustka do zawodowej kariery – kariery, którą można rozpocząć już w trakcie studiów!

Czy wiesz, że...

 • Społeczna Akademia Nauk powstała w 1994 r. Jest uczelnią o zasięgu ogólnopolskim. Prowadzi studia pierwszego, drugiego i trzeciego stopnia, studia podyplomowe i MBA. Kształci w systemie stacjonarnym i niestacjonarnym w języku polskim i angielskim.
 • Siedziba Uczelni znajduje się na ul. Łuckiej 11 w Warszawie – 10 minut od Dworca Centralnego!
 • Społeczna Akademia Nauk to trzeci najlepszy uniwersytet niepubliczny w Polsce – Ranking 2013 Perspektyw i Rzeczpospolitej.
 • Za główne atuty uczelni uznano wysokie nasycenie kadry osobami o najwyższych kwalifikacjach, jakość programów studiów prowadzonych w języku angielskim, siłę naukową oraz znakomite warunki studiowania.
 • W grudniu 2011 roku Uczelnia dołączyła do grona siedmiu jednostek w Polsce mających prawo do posługiwania się tytułem „akademia” w nazwie – świadczy to o sile naukowej i prestiżu Uczelni.
 • Społeczna Akademia Nauk to najbardziej oblegana uczelnia niepubliczna w Polsce wg MNiSW.
 • W SAN kształci najwyższej klasy kadra naukowo-dydaktyczna oraz wybitni praktycy z Polski i z zagranicy.
 • Uczelnia dopasowuje ofertę kształcenia do zmieniających się warunków otoczenia. Wśród nowych kierunków i specjalności są: grafika komputerowa w mediach, marketing medialny i PR, zarządzanie międzykulturowe, e-administracja, język angielski w reklamie, architektura, film i sztuki audiowizualne.
 • W SAN spotkasz znane osobistości świata nauki, mediów i biznesu: Ewę Ewart, Artura Andrusa, Marka Niedźwiedzkiego, Krystynę Czubównę, Grzegorza Miecugowa.
 • SAN Warszawa dysponuje nowoczesną bazą dydaktyczną: własnym studiem radiowym i telewizyjnym, interaktywnymi salami do nauki języków obcych, pracowniami komputerowymi oraz siłownią.
 • W trosce o przyszłość studenta SAN prowadzi Studenckie Biuro Karier.

Społeczna Akademia Nauk w Warszawie

00-842 Warszawa, ul. Łucka 11
tel./fax 22 656 36 15, tel. 22 656 36 18
www.warszawa.san.edu.pl
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt