MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


To konferencja, która ma zainspirować uczniów szkół gimnazjalnych, średnich oraz wyższych do przemyślanych i dojrzałych wyborów związanych z przyszłą karierą zawodową oraz do podejmowania działań w kierunku realizacji zawodowych marzeń i ambicji. Konferencja ma formę warsztatów prowadzonych przez wybranych prelegentów – ekspertów i liderów reprezentujących różne dyscypliny m.in. biznes, kulturę i naukę, którzy mają zachęcić i motywować młodzież do poszukiwania własnej ścieżki kariery, większej aktywności zawodowej i społecznej oraz przedstawić możliwości zdobywania i doskonalenia swoich kompetencji, realizacji celów zawodowych, pomóc w podjęciu nierzadko trudnych decyzji. A wszystko to na przykładzie osobistych doświadczeń.

Konferencja odbędzie się w dniach 9-10 kwietnia 2016 r. w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie i będzie to już druga edycja projektu. Aby projekt mógł dotrzeć do szerokiego grona odbiorców, do udziału w II edycji zostaną zaproszeni prelegenci z wielu dziedzin, tak by spełnić oczekiwania uczniów szkół gimnazjalnych, średnich oraz wyższych o rozmaitych zainteresowaniach i planach na przyszłość.

Prelegenci poprowadzą warsztaty, podczas których m.in. opowiedzą o wykonywanym przez siebie zawodzie, jego zaletach i ujemnych stronach, jeśli takie występują, o swoich ciekawych doświadczeniach związanych z tym zawodem, o swojej drodze do sukcesu w wybranej profesji oraz podzielą się z uczestnikami projektu radą, jak w wieku licealnym a później studenckim można pracować na swój sukces w danej dziedzinie.

http://www.facebook.com/rzadzimyjutrem/

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt