MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Zakończyły się eliminacje szkolne I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie! Ponad 4000 zawodników z 380 szkół z całej Polski przystąpiło do eliminacji szkolnych I edycji Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie, które zostały zorganizowane 14 stycznia br.

Podczas eliminacji zawodnicy zmierzyli się z testem składającym się z 30 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności. Na jego rozwiązanie przeznaczono 45 minut. Podczas testu uczniowie mogli wykazać się wiedzą z zakresu między innymi aktualnych wydarzeń gospodarczych i politycznych. Już dwie godziny po zawodach uczniowie mogli przekonać się, jak poszedł im test – na stronie internetowej Olimpiady został opublikowany klucz odpowiedzi do testu.

Dzięki nowoczesnemu systemowi protokółów elektronicznych szacunkowy próg punktowy zostanie podany 29 stycznia br. Oficjalne wyniki eliminacji szkolnych Gimnazjalnej Olimpiady Wiedzy o Społeczeństwie zostaną ogłoszone miesiąc później na portalu internetowym zawodów.

Nagrodą główną w konkursie jest atrakcyjna wizyta studialna do Brukseli i Parlamentu Europejskiego. Ponadto laureaci Olimpiady otrzymają wartościowe nagrody rzeczowe oraz bluzy z limitowanej serii GO!WOS.

W naszym konkursie wyróżniamy również opiekunów merytorycznych najlepszych zawodników. Nauczyciele razem z uczniami wezmą udział w nagrodzie głównej Olimpiady oraz zostaną zaproszeni do udziału w projekcie badawczym we współpracy z nauczycielami akademickimi.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt