MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Trwa  II etap rekrutacji na studia inżynierskie, licencjackie i magisterskie w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej im. rtm. W. Pileckiego w Oświęcimiu. Nowością w tegorocznej ofercie są studia inżynierskie na kierunku INFORMATYKA oraz studia licencjackie na kierunku PRACA SOCJALNA. Na studiach II stopnia (tzw. magisterskich) od października 2015 r. będzie można również studiować na kierunkach: PIELĘGNIARSTWO i POLITOLOGIA. II tura rekrutacji, która rozpoczęła się 10 sierpnia potrwa do 15 września br.

W PWSZ Oświęcim można studiować stacjonarnie (nieodpłatnie) i niestacjonarnie na studiach magisterskich, licencjackich i inżynierskich. Opłaty za semestr na studiach niestacjonarnych wynoszą:

1650 zł  studia licencjackie na kierunku Pedagogika

2000 zł studia licencjackie na pozostałych kierunkach

2100 zł studia inżynierskie (ZiP, Informatyka), studia drugiego stopnia (magisterskie) - Politologia

2500 zł  studia drugiego stopnia (magisterskie) - Pielęgniarstwo.

Na wniosek studenta istnieje możliwość wniesienia opłaty w ratach.

Uczelnia ubiega się o uruchomienie kolejnych kierunków studiów: Finanse i rachunkowość, Dietetyka, Kosmetologia, Fizjoterapia, Mechatronika i Optometria

Kandydatów na studia w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Oświęcimiu obowiązuje ELEKTRONICZNA REJESTRACJA. W tym celu należy zalogować się na stronie internetowej uczelni www.uczelniaoswiecim.pl - korzystając z zakładki KANDYDACI lub zakładki REKRUTACJA - i wypełnić formularz zgłoszeniowy. Warunkiem koniecznym, by rejestracja przebiegła pomyślnie, jest wniesienie opłaty rekrutacyjnej w wys. 80 zł  i dokonanie przelewu na konto PWSZ w terminie 2 dni od daty wypełnienia elektronicznego formularza rejestracyjnego.

Informacje dotyczące REKRUTACJI:
tel. 33/ 842-98-13 wew. 205 (w godz. 8.00-15.00)
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt