MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


Pokonała 10 tysięcy uczestników i zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie z rachunkowości. Kolejnym jej celem jest rozpoczęcie studiów w Instytucie Finansów PWSZ w Nysie na kierunku finanse i rachunkowość. Władze uczelni i Instytutu postanowiły pomóc maturzystce z nyskiego “ekonomika” w realizacji tych planów i wręczyły Karolinie Sowie, Indeks PWSZ w Nysie.

Karolina zdobyła pierwsze miejsce w ogólnopolskim konkursie z rachunkowości, wykazując się nie tylko wiedzą teoretyczną, ale i praktyczną. W wielu wywiadach maturzystka z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Nysie mówiła o tym, że wiąże swoje dalsze plany z nyską PWSZ, gdzie chce studiować na kierunku: finanse i rachunkowość. Władze uczelni i instytutu postanowiły pomóc w realizacji tych planów i podczas spotkania przekazały Karolinie Indeks z zaproszeniem do rozpoczęcia wymarzonych studiów. Profesor Zofia Wilimowska przekazała także listy gratulacyjne dyrektorowi ZSE w Nysie, Alicji Gajek i nauczycielowi rachunkowości (opiekunce laureatki), Danucie Orłowskiej.

Laureatka konkursu twierdzi: - Jeśli studiować finanse, to tylko w PWSZ w Nysie. Nie ma sensu wyjeżdżać do innych, większych miast, skoro na miejscu jest uczelnia, która kształci na wysokim poziomie. Uważam, że PWSZ w Nysie daje dobry start w przyszłość i jest to w moim przypadku najlepszy wybór.

Więcej: http://www.pwsz.nysa.pl/index.php?p=1&ak=1,4377,0

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt