MegaBaza edukacyjna Perspektywy®


koncert sgh t

Już 18 grudnia, w środowy wieczór, warszawski Klub Palladium ponownie rozbłyśnie blaskiem świątecznych lampek, a ze sceny popłynie wszystkim dobrze znane "Last Christmas".

Mimo, że Szkoła Główna Handlowa w Warszawie kojarzy się z ludźmi zabiegającymi o własną karierę zawodową, grupa studentów działających w Niezależnym Miesięczniku Studentów MAGIEL już siódmy raz z powodzeniem obala ten stereotyp i organizuje jedną z największych charytatywnych inicjatyw akademickich: Świąteczny Koncert SGH. To niebywała okazja aby wkroczyć w bożonarodzeniowy nastrój przy dźwiękach oryginalnych aranżacji świątecznych hitów wykonywanych przez młodych artystów.

Wydarzeniu towarzyszą liczne konkursy, kiermasz ciast, a także licytacje kolacji ze studentami SGH oraz przedmiotów przekazanych na aukcje przez polskie gwiazdy. Cały dochód z tegorocznego Koncertu zostanie przeznaczony na podopiecznych Fundacji Ewy Chodakowskiej oraz Fundacji Słoneczko.

Koncert nie odbyłby się bez wsparcia Banku Zachodniego WBK, Grupy Eurocash, PGNiG Termika oraz firmy Mondelez Polska.

Więcej informacji znajdziecie na stronie Świątecznego Koncertu SGH oraz śledząc fanpage na Facebooku.

Aby poczuć wyjątkowy klimat Świąt Bożego Narodzenia na tydzień przed 24 grudnia, nie wahajcie się i przyjdźcie na Świąteczny Koncert SGH!

© 2019 Perspektywy.pl    O nas | Patronaty | Polityka Prywatności | Znak jakości | Reklama | Kontakt