Jeśli ta wiadomość nie wyświetla się poprawnie, kliknij tutaj aby uruchomić ją w przeglądarce.

Szanowni Państwo,

Zwracam się z uprzejmą prośbą o przypomnienie, w miarę możliwości, Państwa tegorocznym Maturzystkom o tym, że 3 dni zostały na aplikowanie o stypendium "Nowe technologie dla dziewczyn", prowadzone przez Fundację Edukacyjną Perspektywy i firmę Intel. Jest to inicjatywa szczególnie bliska mojemu sercu:)

Mamy do rozdysponowania dwadzieścia pięć stypendiów na rok akademicki 2017/2018, każde w wysokości 12.000 zł brutto. Aplikacje zbieramy już tylko do 30 czerwca br.
- więc sprawa jest pilna

Jest to pierwszy i jedyny w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Zaprosimy je również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu - w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie lub w Intelu w USA.

Zaprosimy też aż 100 dziewczyn spośród aplikujących, na obóz dla dziewczyn technologicznych - Women in TECH CAMP 2017 - już we wrześniu 2017. Obóz jest całkowicie bezpłatny. To wielka szansa na mnóstwo wiedzy i inspiracji:)

Bardzo proszę o przekazanie tej informacji tegoroczny Maturzystkim. W razie pytań jesteśmy do dyspozycji.

Formularz aplikacyjny: Formularz
Więcej informacji pod linkiem: www.stypendiadladziewczyn.pl

Z wyrazami szacunku i serdecznymi podziękowaniami:

dr Bianka Siwińska
dyrektor zarządzająca
red. naczelna "Perspektywy"
Fundacja Edukacyjna Perspektywy
+48 501 535 785

Regulamin programu
Lista kierunków objętych stypendium
Więcej informacji: www.stypendiadladziewczyn.pl