Publikacje 2012
Metodologia   |   Wersja .JPG
2012WSKAŹNIK
2012
publikacjecytowaniah-
index
2,0%3,0%3,0%
1Uniwersytet Jagielloński10082.14100100
2Uniwersytet Warszawski77.8565.3468.5086.27
3Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach69.1495.7831.8980.39
4Uniwersytet Medyczny w Łodzi67.8695.3836.7572.55
5Politechnika Warszawska64.7786.8138.5068.63
6Warszawski Uniwersytet Medyczny63.4576.3036.2674.51
7Gdański Uniwersytet Medyczny60.6890.1427.8266.67
8Politechnika Wrocławska57.7510029.4850.98
9Uniwersytet Medyczny im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu55.6181.6430.3856.86
10Uniwersytet Medyczny w Białymstoku53.9591.9019.3156.86
11Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu51.9764.0228.9560.78
12Akademia Medyczna im. Piastów Śląskich we Wrocławiu50.4388.7018.3750.98
13Politechnika Gdańska50.2984.3818.9352.94
14Pomorski Uniwersytet Medyczny w Szczecinie49.7382.6912.7558.82
15Uniwersytet Wrocławski49.3067.2827.8152.94
16Politechnika Łódzka46.7183.1618.4645.10
17Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie46.5980.0222.2043.14
18Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu46.5554.2031.4750.98
19Uniwersytet Medyczny w Lublinie44.6270.3917.7349.02
20Uniwersytet Śląski w Katowicach43.4356.9621.6950.98
21Uniwersytet Łódzki41.1533.8121.5160.78
22Politechnika Poznańska39.4367.5212.2943.14
23Uniwersytet Gdański37.4543.8619.1247.06
24Politechnika Śląska w Gliwicach36.8958.9713.4941.18
25Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie36.6645.7315.8547.06
26Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie33.8863.428.7335.29
27Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie32.8765.496.7433.33
28Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu32.4356.277.8637.25
29Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie31.1243.4811.0739.22
30Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie26.3023.9211.8339.22
31Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza25.7749.974.9027.45
32Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu25.6547.054.5829.41
33Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie25.6334.608.9133.33
34Politechnika Białostocka24.7750.923.6625.49
35Politechnika Lubelska24.0351.983.0423.53
36Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie23.9846.094.8825.49
37Politechnika Częstochowska23.9244.553.7827.45
38Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie23.7168.650.9013.73
39Uniwersytet Zielonogórski22.7636.903.9729.41
40Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie22.4439.133.6327.45
41Uniwersytet w Białymstoku22.3131.024.7931.37
42Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki22.0031.395.7129.41
43Akademia Morska w Gdyni21.7650.891.9119.61
44Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach21.2430.834.1429.41
45Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy20.7445.942.5919.61
46Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach19.1737.242.4321.57
47Uniwersytet Rzeszowski18.6926.354.5725.49
48Uniwersytet Opolski17.9528.383.2723.53
49Politechnika Opolska16.8335.731.4117.65
50Politechnika Koszalińska15.8432.041.3517.65
Metodologia   |   Wersja .JPG