Nauki polityczne 2012 Drukuj Poleć znajomemu

Zasady rankingu   |   Wersja .JPG
Wskaźnik
2012
ocena
przez
kadrę
akad.
prefer.
pracod.
ocena
param.
35%35%30%
1Uniwersytet Warszawski10010010094.55
2Uniwersytet Jagielloński87.3481.3678.38100
3Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu60.3138.1451.3593.33
4Uniwersytet Wrocławski57.0252.5464.8650.00
5Uniwersytet Łódzki37.4411.8616.2290.00
6Uniwersytet Śląski w Katowicach35.524.2427.0380.00
7Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie33.8116.1018.9270.00
8Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie31.325.9313.5180.00
9Akademia Humanistyczna im. Aleksandra Gieysztora w Pułtusku31.101.690.00100
10Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie29.974.240.0093.33
11Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu29.6612.7113.5166.67
12Uniwersytet Opolski28.135.085.4180.00
13Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie27.891.698.1180.00
14Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II27.450.000.0090.00
15Uniwersytet Gdański27.232.545.4180.00
16Uniwersytet Szczeciński26.630.855.4180.00
17Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie24.400.000.0080.00
18Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie22.310.002.7070.00
19Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy21.290.002.7066.67
20Wyższa Szkoła Filozoficzno-Pedagogiczna “Ignatianum” w Krakowie21.017.630.0060.00
21Krakowska Akademia im. A. Frycza Modrzewskiego18.600.850.0060.00
22Uniwersytet Zielonogórski18.300.000.0060.00
22Akademia Pomorska w Słupsku18.300.000.0060.00
24Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach16.764.240.0050.00
25Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie13.714.240.0040.00
Zasady rankingu   |   Wersja .JPG

 

Zastrzeżenie prawne