Kierunki techniczne 2012 Drukuj Poleć znajomemu

akustyka, architektura i urbanistyka, architektura wnętrz, automatyka i robotyka, bioinformatyka i biologia systemów, budownictwo, ceramika, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka, energetyka i chemia jądrowa, fizyka medyczna, fizyka techniczna, geodezja i kartografia, górnictwo i geologia, informatyka, informatyka stosowana, informatyka stosowana z komputerową nauką o materiałach, inżynieria akustyczna, inżynieria architektoniczna, inżynieria bezpieczeństwa, inżynieria bezpieczeństwa pracy, inżynieria biomedyczna, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałowa, inżynieria mechaniczna i materiałowa, inżynieria mechaniczno-medyczna, inżynieria naftowa i gazownicza, inżynieria nanostruktur, inżynieria środowiska, inżynieria środowiska i energetyka, logistyka, lotnictwo i kosmonautyka, materiały współczesnych technologii, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, metalurgia, nanotechnologia, nanotechnologia i technologie procesów materiałowych, nanotechnologie i nanomateriały, nawigacja, oceanotechnika, papiernictwo i poligrafia, techniczne zastosowanie internetu, technologia chemiczna, technologia drewna, technologia i inżynieria chemiczna, technologie energii odnawialnej, teleinformatyka, transport, wirtotechnologia, włókiennictwo, zaawansowane materiały i nanotechnologia, zarządzanie i inżynieria produkcji

Zasady rankingu   |   Wersja .JPG
Wskaźnik
2012
ocena
przez
kadrę
akadem.
prefer.
praco-
dawców
publi-
kacji
cyto-
wania
h
index
35%35%15%10%5%
1Politechnika Warszawska10010010010052.65100
2Politechnika Wrocławska76.4571.5174.7591.3240.1278.57
3Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie75.5871.0780.3379.4138.8564.29
4Politechnika Śląska w Gliwicach53.3347.5857.0555.2932.1353.57
5Politechnika Poznańska42.0331.1347.2141.5735.2857.14
6Politechnika Łódzka33.6821.4424.9252.0348.3664.29
7Politechnika Gdańska30.4722.1720.6640.9045.1267.86
8Uniwersytet Warszawski26.8410.439.1840.6286.8678.57
9Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki22.5215.7120.0014.1948.5839.29
10Uniwersytet Jagielloński19.189.102.3026.9672.0060.71
11Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie17.7310.576.8926.2441.6253.57
12Uniwersytet Śląski w Katowicach17.525.434.2627.9160.7460.71
13Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie15.448.371.9724.0449.850.00
14Politechnika Częstochowska14.8810.137.2119.5332.1539.29
15Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu14.043.231.6423.3254.9953.57
16Uniwersytet Wrocławski13.251.322.9519.2860.9442.86
17Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu13.182.790.3318.0662.5550.00
18Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza12.974.557.5415.1440.6435.71
19Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach12.950.000.002.4810039.29
20Uniwersytet Gdański12.191.471.978.4968.1546.43
21Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie11.751.470.6616.9455.8646.43
22Politechnika Białostocka11.291.914.2618.5936.6242.86
23Politechnika Lubelska10.873.673.9313.7238.4935.71
24Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie10.610.000.986.3768.4539.29
25Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie10.296.315.575.9035.0725.00
26Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie10.171.911.643.2065.4128.57
27Uniwersytet Opolski9.130.590.983.8159.7232.14
28Akademia Morska w Gdyni8.500.152.6210.8538.9432.14
29Uniwersytet Łódzki8.250.002.628.1241.2032.14
30Politechnika Opolska8.082.643.939.2725.7828.57
31Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu8.044.851.642.3941.4017.86
32Politechnika Koszalińska7.931.763.288.4630.8828.57
33Politechnika Radomska im. Kazimierza Pułaskiego7.901.326.563.5931.6021.43
34Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie7.818.524.594.8714.1114.29
35Uniwersytet Zielonogórski7.681.171.6411.6029.8832.14
36Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu7.660.002.952.3746.6125.00
37Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie7.432.791.973.7635.9425.00
38Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy7.302.642.628.8225.3625.00
39Politechnika Świętokrzyska w Kielcach6.931.916.566.5117.6717.86
40Uniwersytet Rzeszowski6.830.152.304.9036.7025.00
41Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie6.760.152.950.6745.4614.29
42Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu6.583.230.003.0136.1521.43
43Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy6.510.882.623.9531.3425.00
44Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu6.420.002.622.2539.7017.86
45Uniwersytet Szczeciński5.971.031.971.9234.5317.86
46Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach5.750.001.972.8932.8521.43
46Akademia Morska w Szczecinie5.750.293.282.3929.7117.86
48Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach5.131.034.260.5324.1810.71
49Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej4.981.470.983.4822.9721.43
50Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II4.700.880.000.8934.9910.71
Zasady rankingu   |   Wersja .JPG

 

Zastrzeżenie prawne