Kierunki ekonomiczne 2012 Drukuj Poleć znajomemu

administracja i zarządzanie, analityka gospodarcza, ekonofizyka, ekonomia, ekonomia i matematyka, ekonomia i zarządzanie, finanse i rachunkowość, gospodarka i administracja publiczna, gospodarka przestrzenna, informatyka i ekonometria, matematyka i ekonomia, metody ilościowe i systemy informatyczne, międzynarodowe stosunki gospodarcze, towaroznawstwo, zarządzanie, zarządzanie techniką

Zasady rankingu   |   Wersja .JPG
Wskaźnik
2012
ocena
przez
kadrę
akad.
prefer.
praco-
dawców
ocena
param.
liczba
publ.
cyto-
wania
h
index
25%25%20%6%12%12%
1Szkoła Główna Handlowa w Warszawie10010010010037.9521.8260.00
2Uniwersytet Warszawski93.2760.6952.6797.1410010090.00
3Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu76.7978.2475.5792.0029.236.9430.00
4Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu64.9172.5236.1310016.4112.8630.00
5Uniwersytet Ekonomiczny w Krakowie59.2074.0531.3090.006.6712.1820.00
6Uniwersytet Jagielloński52.7120.9921.8810039.4924.8760.00
7Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie51.8929.3919.0810010.2652.2330.00
8Uniwersytet Ekonomiczny w Katowicach50.2616.4133.8490.0018.4629.9050.00
9Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie45.569.5424.4380.0032.8231.1660.00
10Politechnika Warszawska44.858.4029.0160.0041.0338.3870.00
11Uniwersytet Łódzki40.5218.7014.2590.0035.9010.6330.00
12Uniwersytet Gdański38.6919.087.8980.0025.1322.6140.00
13Uniwersytet Szczeciński38.648.023.8210018.9723.5340.00
14Politechnika Gdańska35.204.205.0910015.9016.8530.00
15Politechnika Łódzka34.806.497.3860.0086.6715.8350.00
16Politechnika Wrocławska33.9511.0726.460.0057.4445.3680.00
17Politechnika Poznańska31.776.876.110.0048.2166.17100
18Akademia Morska w Gdyni30.094.201.0280.004.1039.5720.00
19Politechnika Częstochowska29.391.912.2960.0010.7736.9350.00
20Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy28.920.000.5180.003.5931.6630.00
21Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie28.117.633.5680.0014.878.1920.00
22Politechnika Koszalińska27.851.530.7680.001.5431.6620.00
23Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie27.804.962.2960.008.7230.7240.00
24Politechnika Śląska w Gliwicach27.781.152.8060.0014.8734.3840.00
25Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu26.844.580.5180.0011.7913.7620.00
26Uniwersytet Rzeszowski25.710.004.0760.006.6734.0930.00
27Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu25.156.879.1650.0028.2111.2230.00
28Politechnika Lubelska25.060.001.7860.0015.3820.0540.00
29Uniwersytet Opolski24.780.762.0460.004.1031.6630.00
30Politechnika Białostocka24.430.002.0460.0021.0322.3930.00
31Uniwersytet Zielonogórski24.180.761.7860.0011.2824.4630.00
32Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie23.680.383.0560.0023.5913.0830.00
33Politechnika Radomska im. Kazimierza Pułaskiego23.572.290.5180.003.0810.5510.00
34Politechnika Opolska22.090.000.5160.001.0339.5710.00
35Wyższa Szkoła Zarządzania Marketingowego i Jęz. Obcych w Katowicach21.930.000.0090.000.000.000.00
36Uniwersytet Wrocławski21.683.059.6720.0042.5617.1650.00
37Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu21.2517.946.620.0050.2619.0650.00
38Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie20.711.531.0273.333.082.6410.00
39Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie19.612.672.0460.005.6411.5110.00
40Politechnika Świętokrzyska w Kielcach19.360.003.0560.000.5115.8310.00
41Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza19.280.004.3360.002.0511.8710.00
42Uniwersytet Jana Kochanowskiego w Kielcach18.931.151.5360.004.1011.8710.00
43Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej15.460.001.2740.008.7212.1020.00
44Społeczna Akademia Nauk (dawna Społeczna Wyższa Szkoła Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi)15.111.910.5150.002.053.9610.00
45Uniwersytet Śląski w Katowicach14.991.534.330.0030.2625.2250.00
Zasady rankingu   |   Wersja .JPG

 

Zastrzeżenie prawne