Wielki Finał w wielkiej Auli
Ranking Liceów Warszawskich 2012 - miejsca 1-50 Drukuj Poleć znajomemu
Metodologia|Pełna tabela .PDF | 51-100 »

Nazwa szkoły Wynik '11 '10 '09 '08 '07 '06 '05
1XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica74,52121111
2LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza69,0711101465414
3XXVII LO im. Tadeusza Czackiego68,757578738
4XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika68,675652111622
5II LO z Oddz. Dwujęz. im. Stefana Batorego68,542341054
62 Społeczne LO STO im. Pawła Jasienicy67,96615171032011
7LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego67,363313223
8VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV63,761447672
9IX LO im. Klementyny Hoffmanowej63,34888912912
10V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego60,489765467
11VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana55,712216211416195
12XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego55,641391011101116
13XVII LO z Oddz. Dwujęz. im. A. Frycza Modrzewskiego55,6121311127813
14XV LO z Oddz. Dwujęz. im. Narcyzy Żmichowskiej55,4610311318191519
15XL LO z Oddz. Dwujez. im. Stefana Żeromskiego55,1214191824191320
16XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego54,9815122213181030
17"Społeczne LO nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"54,342022939262840
18XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti54,0425262419203027
19XLI Liceum Ogólnokształcące Joachima Lelewela53,218202321201715
20I Społeczne Liceum Ogólnokształcące53,0819401916143121
21CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki52,86162420233532 -
22Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH52,6327214325232554
23XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja51,2723111215151223
24XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. J.Dąbrowskiego50,741717252617149
25LO Niepubliczne Kolegium św. Stanisława Kostki KSW49,574933-8256--
26LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego49,3724252628313410
27XXXIV LO z Oddz. Dwujęz. im. Miguela de Cervantesa49,3233323334292425
28XIX LO im. Powstańców Warszawy48,9921182917271818
29XVI LO z Oddz. Dwujęz. im. Stefanii Sempołowskiej48,52614162222226
30VII LO im.Juliusza Słowackiego48,0432363536434017
31PLO Sióstr Nazaretanek z Oddz. Międzynarodowymi47,8530463735473326
32Państwowa Ogólnokszt. Szkoła Muz. im. G. Bacewicz47,51-------
33XXI LO im. Hugona Kołłątaja46,9328232820282129
34XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. St. Maczka46,8634394243295160
35XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida45,4535293233373841
36LO Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II45,353127153782324
37IV Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza44,8929303131332631
38Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubl. nr 4244,5652625057403643
39XXXV LO z Oddz. Dwujęz.im. Bolesława Prusa44,2437343027392938
40Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 4043,8266635583587459
41XLIX LO z Oddz. Dwujęz. im. J. W. Goethego43,6143354132252736
42Katolickie LO im. ks. Piotra Skargi41,96-------
43L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy41,8438373440364542
43XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego41,8448504948526167
45Pryw. Żeńskie Liceum im. Cecylli Plater-Zyberkówny41,796147--393737
46Katolickie LO im. bł. ks. Romana Archutowskiego41,6236282729325450
47XIII LO z Oddz. Dwujęz. im. płk. L. Lisa-Kuli41,2951414854384633
48LXXXI LO im. Aleksandra Fredry40,739434045496566
49XCIX LO z Oddz. Dwujęz. im. Zbigniewa Herberta40,3741453644574132
50XLIV LO im. Antoniego Dobiszewskiego40,2140443938413951

Metodologia|Pełna tabela .PDF | 51-100 »
 

Komentarze  

 
0 #2094 Louvenia 2014-04-16 09:28
Applying often the suitable element mixes will probably reinforce your prospects of clearing away cellulite the moment along with once and for all; but ,
around the furthermore, utilizing typically the completely wrong combination can do
practically nothing yet use a skin moisturizer often
the pores and skin. Well-known anti cellulite product materials integrate good for the environment tea leaf,
L-carnitine, level of caffeine, and vitamins A. If the body system possesses excess fluid then
a veggie juice may find again in the way of these kind of standard water attracting skin cells, the outcome of
this specific an expansion with typically the redness of these kinds
of destinations and so cellulite.

Also visit my blog - how to get rid of getting rid of cellulite with coffee: nexopia.com/.../...
Cytować
 
 
0 #2093 Marissa 2014-04-16 08:15
Often the lift weights outline below is definitely efficient to anybody who else want to get rid
of lower leg weight rapid and still have over cellulite thighs.
Get Considerably quicker Advantages Taking the help of Cellulite Product or service Cellulite ointments may possibly absolutely set of
two a person with regard to the quickly keep tabs on to eliminating cellulite.
Exercise is frequently great no matter if you
might be seeking to get rid of cellulite.


Here is my blog how to get rid of cellulite on buttocks rash on buttocks and: nexopia.com/.../...
Cytować
 
 
0 #2092 Philip 2014-04-16 08:05
Nevertheless, with tons of individuals, exclusively girls,
extra fat tissue throughout sure components of the entire body expand to become cellulite
which exhibits because of this of often the skin color inside an unfavorable way.

On top of which to which, often the a lot better connective
structure halts cellulite by forming once more inside long-term.
This sort of diet will probably substantially assist within managing your own cellulite, although oahu is the just
one single diet regime that most of us have to become following up on regardless
of whether coming from cellulite.

My page; how to get
rid of cellulite naturally what is the best treatment: www.fizzlive.com/.../993930
Cytować
 
 
0 #2091 Janice 2014-04-16 07:15
Teaching to get cellulite reduction -- Disappear of cardio exercise routine
just like swimming, work outs, along with trekking along with
electricity mentoring applications such as
kilos moving can be an additional feature of a competent cellulite servicing routine.
Acquiring rid of cellulite does not have to end up being
highly-priced. Restricting the total of liquids within your excess fat tissue by
exfoliation is an excellent technique to can help puckered seem of cellulite.


my blog how to get rid how to
get how do i can exercise get rid of: http
Cytować
 
 
0 #2090 Jana 2014-04-16 06:36
Find out more with regards to Velón - Situation therapies in addition
to what ever they is able to do for the technique:
The most beneficial Methods to Be rid of Bumpy skin : Wellness in addition to Weight loss plan Material.
Whenever you are trying to determine how to remove cellulite,
you then genuinely are usually most probably relatively recognizable alongside the a lot of cellulite decrease
methods that have been all around. If pondering about how to get rid of cellulite with
again of upper thighs, you should not concern that it provides
to get high-priced as well as time intensive.



Here is my blog - how to get rid of cellulite how how tips
to remove dark circles: .../specifics-in-how-to-get-rid-of-cellulite-naturally
Cytować
 
 
0 #2089 Gilberto 2014-04-16 06:16
Since cellulite features a structural element, tons of
anti-cellulite therapies consider editing typically the
formula of often the skin, both having handbook, mechanical, substance, or maybe ultrasonic indicates.
Finding the perfect solution to how to get rid of cellulite is often an overwhelming undertaking.
Here are several guidelines to get rid of cellulite that can in
fact buy and sell.

Here is my webpage; %anchor_text%: alarm58ben.bravejournal.com/
Cytować
 
 
0 #2088 Garnet 2014-04-16 05:27
Get more information with regards to Desvelo rapid Contact form therapies and also anything these people can do in the body system: The Means that to
Eliminate of Dimply skin instructions Wellbeing and
Diet regime Content pieces. Popular counter cellulite merchandise elements include eco-friendly
tea leaf, L-carnitine, caffeinated drinks, along with
nutritional Any. (And through organic and natural,
I indicate approaches of lessening cellulite which have a tendency demand surgery, laser treatments, as well
as treatments.

Also visit my webpage %anchor_text%: www.fizzlive.com/.../1047622
Cytować
 
 
0 #2087 Micah 2014-04-15 07:36
This is a good tip particularly to those new to
the blogosphere. Simple but very accurate info… Appreciate your
sharing this one. A must read post!

Feel free to visit my blog; sport betting for
a living: www.wssdau-u.org
Cytować
 
 
0 #2086 Wayne 2014-04-15 03:41
Ahaa, its fastidious discussion regarding this paragraph
at this place at this website, I have read all that, so at this time me also commenting at this place.



My site ... ragnarok: th-th.facebook.com/.../
Cytować
 
 
0 #2085 Cornelius 2014-04-15 01:55
This is really interesting, You are a very skilled blogger.
I've joined your feed and look forward to seeking more of your excellent post.
Also, I've shared your web site in my social networks!


Stop by my blog post ... หางานอุดร: www.at-udon.com
Cytować
 
 
0 #2084 Claude 2014-04-14 19:18
Otherwise of simply turning out to be additional unwanted weight, these kinds of cellulite routines can help you modification the particular
fats into authentic muscles structure. Lumpy skin solely comes forth regarding the thighs and leg in addition to rear Although cellulite is usually
wide-spread during these elements, it might also exterior across the larger forearms, abdominal, as well as the all over again of often the neck.
If the body features increased fluid then a liquid sees on
its own from the route of these kinds of standard water attracting
tissue, the results of that a rise in the particular
swelling of all these locations and so cellulite.

Feel free to visit my blog post: how
to get rid of cellulite naturally bolt on bumper hitch class: swallpaper.net/.../leclendinn
Cytować
 
 
0 #2083 Janette 2014-04-14 18:20
Lumpy skin commonly begins throughout the teenager many years in addition to a modern day study shows competition as well as bodyweight of often the person is actually definitely not an
issue. Seeking for the answer to how to
get rid of cellulite may be a frightening task.
If you wish to decrease cellulite through way of cellulite work outs, then simply abide by the fundamental physical exercise format
beneath.

Feel free to surf to my web-site; how to get rid of cellulite natural medically proven ways to: naturallycellulite0q8.wikidot.com/.../
Cytować
 
 
0 #2082 Collette 2014-04-12 12:14
When going out on a date have a plan for your first date, revolve it around
the person you are meeting up with and what would be of interest
to both of you. No matter who you want to chat with, where
you want to call to, or who you are trying to speak to when you
have not been able to in the past due to pricey costs, today there are many great services on the web which can be utilized in order for
you to be able to chat with the people you love, and be able to speak to
them on a more regular basis, due to the many different chat
services online. Now, you need not travel through seas and miles anymore just so you
could be with the Filipina girl that you want to meet because by logging in through online chat sites.


Take a look at my weblog ... videochat online: ikehgap.wordpress.com
Cytować
 
 
0 #2081 Roderick 2014-04-11 00:40
When it comes to fitness equipment one name worth considering is Paragon fitness.
Vision Fitness elliptical trainers became in style when they were initiated in 1998.

They know everything it takes to obtain the best result in fitness
and would assist you greatly.

my homepage :: ออกกําลังกาย: 7haz75ietrhjds3j.onion.to/.../...
Cytować
 
 
0 #2080 Randall 2014-04-10 18:31
But, take care to avoid a rough pulling or brushing of the hair,
as it can cause serious damage to the hair. This is when your hair fibres can stretch,
split or break off the most easily. It's ideal for those seeking to
smooth texture, add lift, volume and body, or control the direction of their hair," Mc - Cool explains.

my webpage :: hair curler: wanguoqunxing.com/.../...
Cytować
 
 
+1 #2079 Minia 2014-04-10 08:16
Wiecie jaki jest próg do Cervantesa (biol-chem) i do Dobisza (też biol-chem)?
Cytować
 
 
0 #2078 Yasmin 2014-04-06 22:15
To induce some clarification on the definition, you
have to 1st understand that the definition of
fitness is comprised of two separate parts. Features 5 programmes:
Manual, interval, weight loss, mountain and constant watts.
Proteins are just one of the important ingredients we need to
live and stay healthy.

my website :: เครื่องออกกำลัง กาย: support.jaunt.ca/.../...
Cytować
 
 
+2 #2077 Sysiakowa 2014-04-03 10:10
Chciałabym się przenieść od drugiej klasy. Na pierwszy semestr miałam średnią 4,16. Teraz też pewnie coś koło tego. Profil: wos-geo-ang, najlepiej z hiszpańskim. Polecicie coś?
Cytować
 
 
0 #2076 Jade 2014-04-02 17:21
Hello! I know this is sort of off-topic but I had to ask. Does running a well-established blog such as yours
require a lot of work? I am brand new to blogging however I do
write in my diary on a daily basis. I'd like to start a blog so I will be able to share my experience and feelings online.
Please let me know if you have any kind of ideas or tips for new aspiring blog owners.

Appreciate it!

Look at my webpage - see this website: www.yourbusinessyourself.com
Cytować
 
 
0 #2075 Alex 2014-04-02 11:57
You really make it seem so easy with your presentation but
I find this matter to be really something that I think
I would never understand. It seems too complex and very broad
for me. I am looking forward for your next post, I'll try to get the
hang of it!

Also visit my page :: semper gestion: semper-gestion.net
Cytować
 
 
0 #2074 Piper 2014-03-23 09:50
great publish, verdy informative. I'm wondering why the opposite specialistrs of tbis sector don't realize this.
You must continue your writing. I'm confident, you hage a great readers' base already!



Feel free to visit my homepage ... kursy niemiecki: luckyluke.Com.pl
Cytować
 
 
0 #2073 Jan 2014-03-17 09:15
ƬҺis is a really good tіp particularly
to those new to the blogօsρhere. Shor but verү precise info… Thank you for sharing tҺis оne.
A must read post!

My web page pfaltzgraff: phelpsyujt.soup.io/.../...
Cytować
 
 
0 #2072 Emilka 2014-03-10 17:35
Zna ktoś jakiś mat fiz lub mat fiz ang ok 140pkt w wawie? Tylko żeby rozszerzenie było od 1 klasy.
Cytować
 
 
0 #2071 lu 2014-02-28 22:08
Cytuję werr:
Siemki Czy wgl są gdzieś w necie progi punktowe z tej rekrutacji na rok szkolny 2013/2014? :>


forum.gazeta.pl/.../...
Cytować
 
 
+1 #2070 Olaa 2014-02-23 21:11
Powiecie mi coś o LO im. Tadeusza Kościuszki w Rembertowie? Jakia atmosfera, nauczzyciele? Średnią bede miała może powyżej 4,5... :)
Cytować
 
 
0 #2069 Kasia 2014-02-22 18:39
Powiecie mi coś o Żeromskim? Jakie szkoły polecacie z dobrym dojazdem tramwajem i pociągiem, interesuje mnie rozszerzenie polskiego i angielskiego :)
Cytować
 
 
0 #2068 trzeciogimnazjalistk 2014-02-22 16:25
Jakie są progi do lo reytana???????
Cytować
 
 
-1 #2067 Natalia 2014-02-20 20:24
Co myślicie o Żmichowskiej? Jaki próg do klasy mat-fiz z architekturą? Jak szkoła, nauczyciele?
Cytować
 
 
0 #2066 trzeciogimnazjalistk 2014-02-17 17:46
Co powiecie o lo reytanie? Progi? Przygotowanie do matury? Atmosfera? Klasa raczej mat geo lub mat wos
Cytować
 
 
0 #2065 Kuba 2014-01-15 23:14
Hej, wie ktoś jaki był próg punktowy w Dobiszu?na geo-wos albo geo-hist
Cytować
 
 
0 #2064 Milena 2014-01-08 15:04
Cytuję Iguana:
Hej, wiecie może jaki jest próg punktowy do liceum Poniatowskiego (w Warszawie ;)) do klasy biologiczno - chemicznej? Myślicie, że dostanę się tam z 165 pkt?

W tym roku do klasy biol-chem próg punktowy wynosił 170 pkt ;p to wszystko zależy od rocznika ;)
Cytować
 
 
0 #2063 Wiktoria 2014-01-08 15:01
Cytuję Klaudia:
Polecacie LO Zamoyskiego? Byłabym wdzięczna za odpowiedź:)

Ogólnie Zamoyski to dobra szkoła. Ale jeśli się tam wybierasz to przygotuj się na DUŻOO nauki. Zależy też do jakiej klasy się wybierasz? Ta szkoła ma bardzo dobrych nauczycieli od fizyki (od rozszerzenia), którzy przygotowują na wysokim poziomie. Tak samo jest tam z matematyką, ale np. jak wybierasz klasę humanistyczną to nie wiem czy akurat ta szkoła cie najlepiej przygotuje. Rzadko w tej szkole jest tydzień, w którym nie ma przynajmniej 3-6 sprawdzianów.
Cytować
 
 
+2 #2062 werr 2014-01-07 16:19
Siemki Czy wgl są gdzieś w necie progi punktowe z tej rekrutacji na rok szkolny 2013/2014? :>
Cytować
 
 
0 #2061 kasin 2014-01-06 21:36
Czy ktos moglby tak jasno i krotko wytlumaczyc mi zasady rekrutacji, skladania podan itp? Bo nie moge sie w tym do konca polapac.
Cytować
 
 
0 #2060 maja. m 2014-01-06 21:34
Hej
Po obliczeniu bede miala jakies 140-150 (w porywach do 160) punktow. Chce isc na biol-chem z hiszpanskim i z tego co sprawdzilam to jest tylko wladyslaw iv, batory, czadzki, rej, cervantes. Zamierzam wybrac sobie
1. Wladyslawa
2. Reja
3. Cervantesa.
Czy ktos moglby napisac co sadzi o tych szkolach, o poziomie, atmosferze itp. I czy mam jakiekolwiek szanse na wladyslawa?
Cytować
 
 
0 #2059 aaaa 2014-01-04 12:40
Cytuję Milena13:
Co lepsze Hoffmanowa czy Reytan? Wiem, że Hoffmanowa jest wyżej w rankingu, ale slyszalam różne rzeczy o tym liceum...
Chodzi mi o profil biol-chem albo coś w tym stylu.
Czy w tych liceach są wycieczki integracyjne?

Hoffmanowa zdecydowanie lepsza, jeżeli chodzi o jakikolwiek biol-chem
Cytować
 
 
0 #2058 lololhg 2014-01-02 23:20
Cytuję pmc:
jakie polecacie dobre licea z językami w w-wie?

Goethego
Cytować
 
 
0 #2057 pmc 2013-12-23 20:54
jakie polecacie dobre licea z językami w w-wie?
Cytować
 
 
+2 #2056 Milena13 2013-10-23 20:27
Ile trzeba mieć punktów do Reytana na biol-chem?
Cytować
 
 
0 #2055 Milena13 2013-10-14 19:06
Co lepsze Hoffmanowa czy Reytan? Wiem, że Hoffmanowa jest wyżej w rankingu, ale slyszalam różne rzeczy o tym liceum...
Chodzi mi o profil biol-chem albo coś w tym stylu.
Czy w tych liceach są wycieczki integracyjne?
Cytować
 
 
0 #2054 Klaudia 2013-10-12 06:01
Polecacie LO Zamoyskiego? Byłabym wdzięczna za odpowiedź:)
Cytować
 
 
0 #2053 Iguana 2013-09-01 19:54
Hej, wiecie może jaki jest próg punktowy do liceum Poniatowskiego (w Warszawie ;)) do klasy biologiczno - chemicznej? Myślicie, że dostanę się tam z 165 pkt?
Cytować
 
 
0 #2052 Sandra 2013-07-29 21:47
hej wiecie może w jakich liceach w Warszawie są profile prawne?
Cytować
 
 
0 #2051 Fluildsnide 2013-07-24 10:45
group health insurance tennessee wells fargo job fair . wells fargo home mortgage jobs adderall xr us government health insurance vermont well and pump
Cytować
 
 
0 #2050 Zuzia 2013-07-11 22:37
A co wiecie o Sienkiewiczu? Chyba tam pójde, ale nikogo nie znam.
Cytować
 
 
0 #2049 Kkk 2013-07-04 16:12
Cytuję Kkk:
Hej, wiecie może ile wynosi mniej więcej próg punktowy w IV LO im Mickiewicza? Chodzi mi konkretnie o mat-geo... Dziękuję z gory za odpowiedzi

W mat-geo teraz jest 115 :)
Cytować
 
 
-1 #2048 Malina 2013-07-03 16:55
Cytuję Ala:
Hej!
Orientuje się ktoś jak wygląda wybór trzeciego przedmiotu rozszerzonego w klasie drugiej? Nie wiem o co w tym chodzi...
Przykładowo, jeśli wybierałabym się do klasy 1F (bio-chem) w Słowackim, to mogę sobie bez problemu dobrać jeszcze fyzykę?
Odpiszcie jak to ogólnie wygląda i w tej szkole. Wszystkie odp mile widziane, bo nie rozumiem tego ;-)



Tak, nasza szkoła ma ten plus, że można sobie dobrać dowolny trzeci przedmiot na poziomie rozszerzonym :)
Cytować
 
 
0 #2047 Malina 2013-07-03 16:50
Cytuję czesc:
[quote name="kk"]Mógłby mi ktoś poradzić na temat Słowackiego?
Jaki jest mniej więcej
próg? Jaka atmosfera? Dobrzy nauczyciele? Chodzi mi także, aby można
było się czegoś jednak dobrze nauczyć. Może ktoś coś wie o internacie?

Interesuje mnie klasa bio-chem.
Rankingi to jedno, a realia i atmosfera drugie ;)
Proszę o wyjaśnienie bo zupełnie się nie orientuję :)



W Słowackim atmosfera jest ok. Biol-chem jest na dobrym poziomie i stale rośnie, do internatu to prawda-wybierają pięciu najlepszych spoza. Warto spróbować, sama mieszkam w internacie
Cytować
 
 
0 #2046 Malina 2013-07-03 16:44
Cytuję Imię:
Cytuję Jahoo:
Wybrałem sobie
1: Dąbrowski
2: Słowacki
3 Dębowski
Może mi ktoś coś powiedzieć o tych szkołach?


Uczę się w słowackim i polecam, zależy jeszcze jaki kierunek, profil humanistyczny i biol-chem jest naprawdę na dobrym poziomie.

Chyba Dembowskiego.... Proponuje zmienić wybór póki czas.... Będę miała mniejszą konkurencje. I pewność, ze ktoś kto nie wie nawet jakie szkoły sobie wybrał trafi do mnie do klasy...
Cytować
 
 
0 #2045 dariusz 2013-07-02 19:23
mam 163 do Staszica na mat-fiz i 167 do Hoffmanowej na mat-geo. Mam szansę się doatsać?
Cytować
 
 
0 #2044 Kasia 2013-06-30 19:59
Czy może ktoś idzie do Żeromskiego do matematyczno-biologicznej?
Cytować
 
 
0 #2043 refres 2013-06-29 11:37
Wychodzi mi około 169 pkt. Jak myślicie, starczy, aby się dostać do hoffmanowej na biol chem? :)
Cytować
 
 
+2 #2042 Kamil 2013-06-28 14:07
Wiecie może jaki próg punktowy do klasy biol-chem-fiz ( to jest klasa 1D1)w Zamoyskim?
Cytować
 
 
0 #2041 kama 2013-06-26 20:19
Hej, czy ze 116 punktami dostane się do Maczka (pol-biol) lub do sowina (biol-chem)?
Cytować
 
 
0 #2040 kasiaaa 2013-06-26 15:24
Hej właśnie złożyłam papiery do Herberta na bio -chem czy z ilością 110 pkt mam szanse się tak dostać ? Czy jeżeli dostane się na 2 wybór i nie będę chciała tam iść to mam nie składać oryginału świadectwa i brać udział w 2 rekrutacji ? :) pozdrawiam :)
Cytować
 
 
-1 #2039 dd 2013-06-25 13:48
Cytuję Asia:
Czy ze 110-120 pkt dostanę się do Sowina?
naj jaki profil ?
Cytować
 
 
0 #2038 Imię 2013-06-25 09:12
Cytuję Donna_6:
Mam szanse dostać się do Konopczyńskiego ze średnią około 4.00 ? I co ogólnie powiecie o tej szkole ?

Moja koleżanka strasznie narzeka na ta szkołę i jak spora część po pierwszym roku się przepisuje bo nie daje rady...
Cytować
 
 
-2 #2037 Imię 2013-06-25 09:09
Cytuję Jahoo:
Wybrałem sobie
1: Dąbrowski
2: Słowacki
3 Dębowski
Może mi ktoś coś powiedzieć o tych szkołach?


Chyba Dembowskiego.... Proponuje zmienić wybór póki czas.... Będę miała mniejszą konkurencje. I pewność, ze ktoś kto nie wie nawet jakie szkoły sobie wybrał trafi do mnie do klasy...
Cytować
 
 
0 #2036 Wiko 2013-06-25 08:26
Mam szansę dostać się do 99 lo herberta kiedy mam 125 punktów?
Cytować
 
 
0 #2035 Kkk 2013-06-23 19:40
Hej, wiecie może ile wynosi mniej więcej próg punktowy w IV LO im Mickiewicza? Chodzi mi konkretnie o mat-geo... Dziękuję z gory za odpowiedzi
Cytować
 
 
+2 #2034 Hoffmaniaczka 2013-06-23 13:57
Cytuję madllaine:
Hej! chciałabym pojsc od wrzesnia do Hoffmanowej. niestety nie jestem z wa-wy i nie znam tam zupelnie nikogo.
jak myslicie, warto? a moze jest ktos w podobnej sytuacji??

W Hoffmanowej większość ludzi jest spoza Warszawy i na początku prawie nikt nikogo nie zna, ale naprawdę warto zaryzykować. Szkoła jest bardzo przyjazna i dzieje się w niej wiele ciekawych rzeczy. Wiadomo, że wszystko zależy od ludzi, na jakich się trafi, ale są to raczej spoko osoby. A już na pewno ten rocznik wyżej od ciebie jest fajny.:D Bo za ten, który przyjdzie, nie odpowiadam.:P
Cytować
 
 
+1 #2033 Misaki 2013-06-23 11:47
Hej! Pewnie to pytanie było wiele razy, ale mam nadzieję, że ktoś mimo wszystko da mi odpowiedź ;)
Więc, czy mając 115-118 pkt. mam szansę by dostać się do Prusa lub do Herberta?
Cytować
 
 
0 #2032 Ann 2013-06-21 22:14
Cytuję Patkaa:
a czy moze ktoś coś pwiedzieć na temat klasy hiszpan-hist w Konopnickiej albo humanie w Czackim lub w Śniadeckim,(bo tam jest hiszpański)??
Proszę piszcie

śniadecki jest słabym liceum, Czacki podobno dobry, chociaż trochę ,,wyścig szczurów", o Konopnickiej czytałam słabe opinie

Czacki (
Cytować
 
 
0 #2031 zuzmenek 2013-06-21 18:38
ile trzeba punktów na biol-chem do Królowej Jadwigi ? bo nie mogłam znaleźć :/
Cytować
 
 
0 #2030 mrAdam 2013-06-21 18:03
Jak myślicie do Królowej Jadwigi na biol-chem dostanę się ze 105pkt ?
Cytować
 
 
0 #2029 dor 2013-06-18 19:36
Cytuję Poszukiwacz:
Siema,
Orientuje się może ktoś jaki jest próg punktowy do Nowaka-Jeziorańskiego? Czy mając około 185 punktów mam szansę się dostać? Z góry dzięki :D


w zeszlym roku bylo 142 pkt
Cytować
 
 
+1 #2028 madllaine 2013-06-11 15:18
Hej! chciałabym pojsc od wrzesnia do Hoffmanowej. niestety nie jestem z wa-wy i nie znam tam zupelnie nikogo.
jak myslicie, warto? a moze jest ktos w podobnej sytuacji??
Cytować
 
 
+1 #2027 nnn 2013-05-28 23:19
Cytuję Klejnot Nilu:
Cytuję nnn:
Witajcie, proszę o natychmiastową pomoc. Otóż chcę iść na profil mat-geo-ang. Problem tkwi w tym, że nie wiem, które LO wybrać: Słowacki czy Rej. Punktów będe mieć 130-140. Jest jeszcze może jakaś inna szkoła z naciskiem na matematykę i angielski, do której dostałabym się? :)


Odradzam ci Reja z prostego powodu : w tym roku masa ludzi chce pojsc na mat geo,osobiscie zaliczam sie do tej grupy i boje sie czy dostane sie tam z ponad 145 pkt.Wiec bierz slowaka ;)


Problem w tym, że już po składaniu podań i pierwszym wyborem jest Rej, drugim Słowacki. No ale cóż, wystarczy się modlić o dobre egzaminy, bo punktów z ocen będę mieć bardzo dużo - 130-140 to taki najczarniejszy scenariusz. Ale dziękuję za radę i życzę powodzenia! :)
Cytować
 
 
+1 #2026 Mateusz 2013-05-28 21:09
Kto idze do witkacego?
Cytować
 
 
0 #2025 Klejnot Nilu 2013-05-24 23:53
Cytuję nnn:
Witajcie, proszę o natychmiastową pomoc. Otóż chcę iść na profil mat-geo-ang. Problem tkwi w tym, że nie wiem, które LO wybrać: Słowacki czy Rej. Punktów będe mieć 130-140. Jest jeszcze może jakaś inna szkoła z naciskiem na matematykę i angielski, do której dostałabym się? :)


Odradzam ci Reja z prostego powodu : w tym roku masa ludzi chce pojsc na mat geo,osobiscie zaliczam sie do tej grupy i boje sie czy dostane sie tam z ponad 145 pkt.Wiec bierz slowaka ;)
Cytować
 
 
+1 #2024 paulixx34 2013-05-22 15:16
Do której szkoły dostane się, na biol chem, mając ok. 130-140pkt??
Cytować
 
 
-2 #2023 nnn 2013-05-21 23:03
Cytuję Stefan:
Co myślicie o Herbercie? Dostane się tam mając około 105 punktów?


Jeśli chodzi o nowego Herberta to nie bardzo. Módl się, może dasz radę.
Cytować
 
 
-1 #2022 Asia 2013-05-19 16:44
Czy ze 110-120 pkt dostanę się do Sowina?
Cytować
 
 
0 #2021 gizmo 2013-05-18 13:20
Wiecie coś o lo powstańców warszawy.
Jaka atmosfera, nauczyciele, poziom??
Cytować
 
 
-1 #2020 Stefan 2013-05-18 12:23
Co myślicie o Herbercie? Dostane się tam mając około 105 punktów?
Cytować
 
 
0 #2019 Sylwia 2013-05-17 20:45
Czy dostanę się do LO Barbosy przy pkt. 110-120 na profil obywatelsko prawny? czy mógłby mi ktoś coś powiedzieć o tej szkole? bardzo mi zależy. z góry dzięki :)
Cytować
 
 
-1 #2018 kamila 2013-05-17 10:27
Co wybrać: biol-chem: Frycz, Reytan czy Rej? Jaka atmosfera?
Cytować
 
 
-1 #2017 kamila 2013-05-17 09:58
Cześć jaki próg punktowy biol-chem we Fryczu? Wie ktoś?
Cytować
 
 
0 #2016 nnn 2013-05-15 23:17
Witajcie, proszę o natychmiastową pomoc. Otóż chcę iść na profil mat-geo-ang. Problem tkwi w tym, że nie wiem, które LO wybrać: Słowacki czy Rej. Punktów będe mieć 130-140. Jest jeszcze może jakaś inna szkoła z naciskiem na matematykę i angielski, do której dostałabym się? :)
Cytować
 
 
-1 #2015 czesc 2013-05-15 21:43
Cytuję kk:
Mógłby mi ktoś poradzić na temat Słowackiego?
Jaki jest mniej więcej
próg? Jaka atmosfera? Dobrzy nauczyciele? Chodzi mi także, aby można
było się czegoś jednak dobrze nauczyć. Może ktoś coś wie o internacie?
Interesuje mnie klasa bio-chem.
Rankingi to jedno, a realia i atmosfera drugie ;)
Proszę o wyjaśnienie bo zupełnie się nie orientuję :)


W słowackim próg to około 140+ (przynajmniej do mat-geo), jak z bio-chem to nie wiem. Poziom jest podobno średni, jest dośc sporo zajęć, atmosfera raczej okej. Szkoła tylko z wyglądu nie za ciekawa, wyposażenie dość słabe. Internat znajduje się w szkole i musisz być na prawdę niezły/niezla, by sie dostać do niego, bo jak nie jesteś z projektu bgż, to wolnych jest 5 miejsc i wybierają najlepszych (by sie dostać do internatu musisz mieć 160+), ale zawsze w drugiej klasie możesz sobie internat załatwic, musisz tylko utrzymac z nimi dobry kontakt :)
Cytować
 
 
-1 #2014 Poszukiwacz 2013-05-15 19:52
Siema,
Orientuje się może ktoś jaki jest próg punktowy do Nowaka-Jeziorańskiego? Czy mając około 185 punktów mam szansę się dostać? Z góry dzięki
Cytować
 
 
-4 #2013 dsfgd 2013-05-15 18:42
Wiecie ile punktow do LO jasinskiego bedzie trzeba?
Cytować
 
 
-1 #2012 Jez 2013-05-13 00:51
Cytuję yearwi:
Czy ktoś poleca szkołę, w której jest klasa lingwistyczna?

W Jeziorańskim masz dwa języki na wysokim poziomie (ang do CPE i niemiecki) plus dwa inne rozszerzenia do wyboru.
Cytować
 
 
-1 #2011 agness 2013-05-10 19:19
Hejka! Jakie polecacie licea z biol-chem-mat, które są po pierwszej dziesiątce? Mój I wybór to poniatowski.
Cytować
 
 
-1 #2010 weraaa 2013-05-08 17:04
Cytuję mania:
a wiecie moze jak sie nazywa ta strona na ktorej sie mamy zalogowac dziesiatego maja ? :-)

Chodzi ci o to:
www.ponadgimnazjalne.edukacja-warszawa.pl ?
Cytować
 
 
-1 #2009 weraaa 2013-05-08 17:02
Hej Jakie liceum polecacie na profil humanistyczny? Co myślicie o Cervantesie i Dąbrowskim ?
Cytować
 
 
0 #2008 mania 2013-05-06 13:23
a wiecie moze jak sie nazywa ta strona na ktorej sie mamy zalogowac dziesiatego maja ?
Cytować
 
 
0 #2007 Asia 2013-05-02 20:34
Cytuję Iza:
Które liceum wybrać jeśli chcę potem na studia prawnicze? :D

Barbosa albo Norwid
Cytować
 
 
-1 #2006 yearwi 2013-05-02 19:51
Czy ktoś poleca szkołę, w której jest klasa lingwistyczna?
Cytować
 
 
-1 #2005 pauline. 2013-04-29 16:27
Cytuję Amaly:
Wiecie ile w tamtym roku potrzeba było punktów do hoffmanowej na mat-geo???


próg w pierwszej rekrutacji był bodajże 158
Cytować
 
 
-1 #2004 kladia 2013-04-29 12:10
mam pytanie gdzie najlepiej iść do lo w warszawie na bio-chem mając koło 140pkt?
Cytować
 
 
-1 #2003 DamianFluo 2013-04-27 09:20
Czesc. Zna ktoś fajne liceum profilowane o profilu plastycznym bądź artystycznym?
Cytować
 
 
-1 #2002 zuzua 2013-04-26 08:58
Wie ktoś coś o szkole Marii Skłodowskiej Curie ?
Cytować
 
 
-1 #2001 Amaly 2013-04-25 17:01
Wiecie ile w tamtym roku potrzeba było punktów do hoffmanowej na mat-geo???
Cytować
 
 
-1 #2000 werka 2013-04-25 10:23
Cytuję Adrianna:
Cytuję Ana33:
Jakie liceum polecacie?.Gdzie jest rozszerzona matematyka i geografia?

Zamoyski zdecydowanie :) łatwy dojazd, szkoła typowo ścisła. Polecany jest tam bardzi biol-chem :)



nie polceam zamoyskiego , strzeż się tej szkoły ,ale dobry mat geo jest rej ;)
Cytować
 
 
-2 #1999 Bu 2013-04-24 20:08
Cytuję adam:
Wiecie ile punktów potrzeba na bio-chem do powstańców warszawy?
..też jestem ciekawa
Cytować
 
 
-2 #1998 nadia 2013-04-24 17:02
polecacie kochanowskiego?
Cytować
 
 
-1 #1997 adam 2013-04-23 12:53
Wiecie ile punktów potrzeba na bio-chem do powstańców warszawy?
Cytować
 
 
-2 #1996 Iza 2013-04-23 07:12
Które liceum wybrać jeśli chcę potem na studia prawnicze?
Cytować
 
 
-2 #1995 Adrianna 2013-04-22 12:26
Cytuję Ana33:
Jakie liceum polecacie?.Gdzie jest rozszerzona matematyka i geografia?

Zamoyski zdecydowanie :) łatwy dojazd, szkoła typowo ścisła. Polecany jest tam bardzi biol-chem :)
Cytować
 
 
-2 #1994 Adrianna 2013-04-22 12:24
Cytuję Damian:
Witam wszystkich, co myslicie o LO jasinskiego w Warszawie na ul.grochowskiej , prosze o pomoc :P


no ja Ci nie pomoge, szkola strasznie słaba z tego co wiem, uczy sie tam kilku moich znajomych i dramat, po takiej szkole nie ma niestety żadnej przyszłości. Warto mierzyc odrobine wyzej
Cytować
 
 
-2 #1993 Tosia 2013-04-21 09:56
Cytuję Asia:
Cytuję Eve:
Cytuję Beata:
Co sądzicie o III LO (Sowin)?

Świetna szkoła,atmosfer a bardzo w porządku. Ja jestem na biol-chemie. Nauczyciele wymagający (przynajmniej ci moi :D)ale idzie wytrzymać. xD

Wiesz może jaki mniej więcej próg?
Jacy ludzie i poziom z humanistycznych przedmiotów?

Właśnie ludzie, wiecie jakie są progi na humanistyczny?
Cytować
 
 
-2 #1992 julkaa 2013-04-20 15:59
Wiecie może jacy są ludzie w Kochanowskim? Bo byłam na dniu otwartym i jak widać biedni nie są, boję się żeby nie byli zarozumiali, bo szkoła wydaje się być fajna :)
Cytować
 
 
-2 #1991 Trolololo 2013-04-15 19:36
1.Jose Marti
2.Cervantes
3.Fredro
4.Królówka
co sądzicie o tych szkołach ? atmosfera, nauczyciele, ludzie, no i jak z przygotowaniem do matury ?
Cytować
 
 
+6 #1990 Sebsia 2013-04-15 17:14
Siema, mógł by mi ktoś podać progi punktowe do Barbosy i Powstańców Warszawy na profil humanistyczny?
Cytować
 

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież