Wielki Finał w wielkiej Auli
Ranking Liceów Warszawskich 2012 - miejsca 1-50 Drukuj Poleć znajomemu
Metodologia|Pełna tabela .PDF | 51-100 »

Nazwa szkoły Wynik '11 '10 '09 '08 '07 '06 '05
1XIV Liceum Ogólnokształcące im. St. Staszica74,52121111
2LXIV LO im. Stanisława Ignacego Witkiewicza69,0711101465414
3XXVII LO im. Tadeusza Czackiego68,757578738
4XXXIII LO Dwujęzyczne im. Mikołaja Kopernika68,675652111622
5II LO z Oddz. Dwujęz. im. Stefana Batorego68,542341054
62 Społeczne LO STO im. Pawła Jasienicy67,96615171032011
7LXVII LO im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego67,363313223
8VIII Liceum Ogólnokształcące im. Władysława IV63,761447672
9IX LO im. Klementyny Hoffmanowej63,34888912912
10V LO im. Księcia Józefa Poniatowskiego60,489765467
11VI Liceum Ogólnokształcące im. Tadeusza Reytana55,712216211416195
12XVIII Liceum Ogólnokształcące im. Jana Zamoyskiego55,641391011101116
13XVII LO z Oddz. Dwujęz. im. A. Frycza Modrzewskiego55,6121311127813
14XV LO z Oddz. Dwujęz. im. Narcyzy Żmichowskiej55,4610311318191519
15XL LO z Oddz. Dwujez. im. Stefana Żeromskiego55,1214191824191320
16XXVIII LO im. Jana Kochanowskiego54,9815122213181030
17"Społeczne LO nr 4 im. Batalionu AK "Parasol"54,342022939262840
18XXII LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jose Marti54,0425262419203027
19XLI Liceum Ogólnokształcące Joachima Lelewela53,218202321201715
20I Społeczne Liceum Ogólnokształcące53,0819401916143121
21CXXII Liceum Ogólnokształcące im. Ignacego Domeyki52,86162420233532 -
22Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące nr 81 SGH52,6327214325232554
23XI Liceum Ogólnokształcące im. Mikołaja Reja51,2723111215151223
24XXXVII Liceum Ogólnokształcące im. J.Dąbrowskiego50,741717252617149
25LO Niepubliczne Kolegium św. Stanisława Kostki KSW49,574933-8256--
26LXX LO im. Aleksandra Kamińskiego49,3724252628313410
27XXXIV LO z Oddz. Dwujęz. im. Miguela de Cervantesa49,3233323334292425
28XIX LO im. Powstańców Warszawy48,9921182917271818
29XVI LO z Oddz. Dwujęz. im. Stefanii Sempołowskiej48,52614162222226
30VII LO im.Juliusza Słowackiego48,0432363536434017
31PLO Sióstr Nazaretanek z Oddz. Międzynarodowymi47,8530463735473326
32Państwowa Ogólnokszt. Szkoła Muz. im. G. Bacewicz47,51-------
33XXI LO im. Hugona Kołłątaja46,9328232820282129
34XCIV Liceum Ogólnokształcące im. gen. St. Maczka46,8634394243295160
35XXIV Liceum Ogólnokształcące im. C. K. Norwida45,4535293233373841
36LO Przymierza Rodzin im. Jana Pawła II45,353127153782324
37IV Liceum Ogólnokształcące im. A. Mickiewicza44,8929303131332631
38Autorskie Liceum Ogólnokształcące Niepubl. nr 4244,5652625057403643
39XXXV LO z Oddz. Dwujęz.im. Bolesława Prusa44,2437343027392938
40Liceum Ogólnokształcące Niepubliczne nr 4043,8266635583587459
41XLIX LO z Oddz. Dwujęz. im. J. W. Goethego43,6143354132252736
42Katolickie LO im. ks. Piotra Skargi41,96-------
43L LO z Oddziałami Integracyjnymi im. Ruy Barbosy41,8438373440364542
43XLVIII LO im. Edwarda Dembowskiego41,8448504948526167
45Pryw. Żeńskie Liceum im. Cecylli Plater-Zyberkówny41,796147--393737
46Katolickie LO im. bł. ks. Romana Archutowskiego41,6236282729325450
47XIII LO z Oddz. Dwujęz. im. płk. L. Lisa-Kuli41,2951414854384633
48LXXXI LO im. Aleksandra Fredry40,739434045496566
49XCIX LO z Oddz. Dwujęz. im. Zbigniewa Herberta40,3741453644574132
50XLIV LO im. Antoniego Dobiszewskiego40,2140443938413951

Metodologia|Pełna tabela .PDF | 51-100 »