Ranking Szkół Wyższych 2011
Kierunki techniczne i informatyka 2011 Drukuj Poleć znajomemu

akustyka, architektura i urbanistyka, architektura wnętrz, automatyka i robotyka, bioinformatyka i biologia systemów, budownictwo, ceramika, elektronika i telekomunikacja, elektrotechnika, energetyka, energetyka i chemia jądrowa, fizyka medyczna, fizyka techniczna, geodezja i kartografia, górnictwo i geologia, informatyka, informatyka stosowana, informatyka stosowana z komputerową nauką o materiałach, inżynieria akustyczna, inżynieria architektoniczna, inżynieria bezpieczeństwa, inżynieria bezpieczeństwa pracy, inżynieria biomedyczna, inżynieria chemiczna i procesowa, inżynieria materiałowa, inżynieria mechaniczna i materiałowa, inżynieria mechaniczno-medyczna, inżynieria naftowa i gazownicza, inżynieria nanostruktur, inżynieria środowiska, inżynieria środowiska i energetyka, logistyka, lotnictwo i kosmonautyka, materiały współczesnych technologii, mechanika i budowa maszyn, mechatronika, metalurgia, nanotechnologia, nanotechnologia i technologie procesów materiałowych, nanotechnologie i nanomateriały, nawigacja, oceanotechnika, papiernictwo i poligrafia, techniczne zastosowanie internetu, technologia chemiczna, technologia drewna, technologia i inżynieria chemiczna, technologie energii odnawialnej, teleinformatyka, transport, wirtotechnologia, włókiennictwo, zaawansowane materiały i nanotechnologia, zarządzanie i inżynieria produkcji

Zasady rankingu   |   Wersja .PDF
WSKAŹNIK 2011 ocena przez kadrę akad. prefer. praco-
dawców
ocena param. publi-
kacje
cyto-
wania
h
indeks
1Politechnika Warszawska10010010010010051.3100
2Politechnika Wrocławska77.182.573.664.388.741.187
3Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie72.174.275.864.377.437.469.6
4Politechnika Śląska w Gliwicach52.544.446.557.152.235.865.2
5Politechnika Poznańska47.833.933.254.342.749.273.9
6Politechnika Gdańska42.324.433.242.936.748.273.9
7Politechnika Łódzka41.423.725.844.356.845.273.9
8Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki34.419.630.535.715.850.547.8
9Uniwersytet Warszawski32.617.25.77.14283.791.3
10Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie28.67.95.134.326.657.569.6
11Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie27.99.310.342.921.239.956.5
12Uniwersytet Jagielloński26.813.73.87.128.474.173.9
13Uniwersytet Śląski w Katowicach23.581.67.128.868.769.6
14Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu22.95.62.27.127.872.465.2
15Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie22.20.40.57.122.375.173.9
16Uniwersytet Wrocławski21.2597.119.85956.5
17Politechnika Częstochowska21.1127.224.319.132.343.5
18Politechnika Rzeszowska im. Ignacego Łukasiewicza20.3514.321.416.435.739.1
19Politechnika Białostocka19.41.612.822.918.231.743.5
19Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu19.40.42.27.1186560.9
21Politechnika Lubelska17.946.524.311.237.934.8
22Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach17.400.202.810034.8
23Politechnika Koszalińska171.86.3307.632.530.4
24Uniwersytet Gdański15.70.71.207.46847.8
25Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy im. J. i J. Śniadeckich w Bydgoszczy15.52.84.322.98.134.530.4
26Uniwersytet Zielonogórski15.31.74.818.610.931.339.1
27Uniwersytet Łódzki14.80.11.15.79.151.847.8
27Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie14.80007.168.943.5
29Politechnika Opolska14.33.4715.77.730.130.4
30Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie14.22.67.811.44.93830.4
31Akademia Morska w Gdyni13.20.52.712.91031.539.1
32Uniwersytet Ekonomiczny we Wrocławiu12.801.302.166.630.4
33Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie120.92.302.860.226.1
34Polsko-Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych w Warszawie11.82.18.97.17.723.430.4
35Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie11.55.83.85.72.133.426.1
36Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu11.42.11.42.92.450.626.1
36Politechnika Świętokrzyska w Kielcach11.41.910.914.35.414.521.7
38Uniwersytet Przyrodniczy we Wrocławiu10.73.90.64.31.745.221.7
39Uniwersytet Rolniczy im. Hugona Kołłątaja w Krakowie10.31.70.402.848.926.1
40Uniwersytet Opolski10.10.10.103.250.926.1
41Politechnika Radomska im. Kazimierza Pułaskiego9.813.7103.331.217.4
42Akademia Techniczno-Humanistyczna w Bielsku-Białej8.71.71.67.13.226.521.7
42Akademia Morska w Szczecinie8.70.41.612.91.824.517.4
44Uniwersytet w Białymstoku8.500.14.33.93621.7
44Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II8.50.12.700.942.817.4
44Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu8.502.402.638.321.7
47Uniwersytet Rzeszowski8.40.10.405.43626.1
48Akademia Pomorska w Słupsku8.300.100.751.113
49Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy7.601.803.42826.1
50Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach6.90002.731.321.7
Zasady rankingu   |   Wersja .PDF