Ranking Szkół Wyższych 2010
Kierunki ścisłe 2010 Drukuj Poleć znajomemu
Zasady rankingu >> | Pobierz wersję .PDF >>
WSKAŹNIK 2010 ocena przez kadrę akad. preferencje praco-
dawców
publi-
kacje
cyto-
wania
h
indeks
1Uniwersytet Warszawski100100.027.2100.038.0100.0
2Politechnika Warszawska85.828.6100.064.923.871.7
3Politechnika Wrocławska69.821.082.261.118.352.2
4Uniwersytet Jagielloński69.661.111.581.935.684.8
5Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu51.641.713.961.723.460.9
6Uniwersytet Wrocławski51.538.518.455.326.760.9
7Politechnika Krakowska im. Tadeusza Kościuszki47.80.986.110.417.426.1
8Politechnika Łódzka38.96.643.832.817.641.3
9Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie33.511.222.243.615.841.3
10Politechnika Śląska w Gliwicach32.30.641.223.115.339.1
11Uniwersytet Pedagogiczny im. Komisji Edukacji Narodowej w Krakowie30.50.90.06.1100.047.8
12Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu30.223.43.726.029.443.5
13Uniwersytet Śląski w Katowicach28.07.08.640.323.850.0
14Uniwersytet Gdański23.58.20.625.130.452.2
15Uniwersytet Łódzki22.25.20.027.629.052.2
16Politechnika Gdańska21.07.71.929.419.941.3
17Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie20.54.40.032.921.845.7
18Politechnika Poznańska19.83.64.823.121.743.5
19Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach12.50.30.09.125.732.6
20Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego w Warszawie11.10.60.517.412.628.3
21Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie10.70.01.38.920.126.1
22Uniwersytet Rzeszowski10.60.20.011.816.330.4
23Uniwersytet w Białymstoku10.60.50.510.417.428.3
24Akademia im. Jana Długosza w Częstochowie10.30.00.09.120.626.1
25Uniwersytet Opolski9.21.10.08.615.723.9
26Uniwersytet Szczeciński8.60.80.04.918.321.7
27Uniwersytet Zielonogórski8.60.60.09.412.723.9
28Akademia Podlaska w Siedlcach8.51.10.05.518.219.6
29Uniwersytet Kardynała Stefana Wyszyńskiego w Warszawie7.91.30.05.315.319.6
30Politechnika Częstochowska7.90.00.07.013.223.9

Zasady rankingu >> | Pobierz wersję .PDF >>