Ranking Szkół Wyższych 2010
Kierunki społeczne 2010 Drukuj Poleć znajomemu
Zasady rankingu >> | Pobierz wersję .PDF >>
WSKAŹNIK 2010 ocena przez kadrę akad. preferencje praco-
dawców
publi-
kacje
cyto-
wania
h
indeks
1Uniwersytet Warszawski100100.0100.0100.030.8100.0
2Uniwersytet Jagielloński78.078.165.860.760.385.7
3Szkoła Wyższa Psychologii Społecznej w Warszawie58.220.275.155.144.585.7
4Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu40.354.333.619.617.042.9
5Uniwersytet Wrocławski33.126.714.720.656.357.1
6Wyższa Szkoła Finansów i Zarządzania w Warszawie29.60.00.019.6100.085.7
7Uniwersytet Śląski w Katowicach29.26.936.77.560.928.6
8Uniwersytet Gdański28.011.323.722.436.757.1
9Uniwersytet Łódzki19.517.48.125.211.842.9
10Collegium Civitas w Warszawie18.10.81.00.993.814.3
11Akademia Humanistyczno-Ekonomiczna w Łodzi17.10.03.11.984.414.3
12Katolicki Uniwersytet Lubelski Jana Pawła II16.57.327.19.311.314.3
13Akademia Górniczo-Hutnicza im. Stanisława Staszica w Krakowie15.04.017.318.79.428.6
14Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu14.923.93.010.315.314.3
15Szkoła Główna Handlowa w Warszawie13.71.610.08.431.328.6
16Uniwersytet Humanistyczno-Przyrodniczy Jana Kochanowskiego w Kielcach13.33.625.61.99.414.3
17Uniwersytet Opolski12.80.40.07.539.842.9
18Uniwersytet Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie10.98.91.010.325.614.3
19Akademia Leona Koźmińskiego w Warszawie10.30.09.78.414.628.6
20Uniwersytet Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy10.38.50.06.518.828.6

Zasady rankingu >> | Pobierz wersję .PDF >>