Wybierz zawód

The file ///wyszukiwarka/wybierz_zawod_left.php cannot be included!
It does not exist or is not readable.
Ogólnopolski ranking szkół ponadgimnazjalnych 2010 - miejsca 201-250 Drukuj Poleć znajomemu
Miejsce 2010 Nazwa szkoły Miejscowość Wynik
201"LO, ZS im. Oddziału Partyzanckiego AK "Jędrusie"Połaniec0,0185
202ZS nr 1 im. Józefa PiłsudskiegoLimanowa0,0181
203Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I i II st. im. Karola LipińskiegoLublin0,0181
204ZS Ogólnokształcących im. Tadeusza KościuszkiTurek0,0181
205LO im. I Dywizji KościuszkowskiejPiaseczno0,0180
206I LO im. Mikołaja KopernikaLubin0,0179
207ZS Rolniczych im. Władysława GrabskiegoGrudziądz0,0174
208ZS Ponadgimnazjalnych Czaplinek0,0171
209I LO im. Tadeusza KościuszkiWłodawa0,0170
210ZS Elektronicznych i Samochodowych im. Marii Skłodowskiej-CurieZielona Góra0,0170
211ZS Ponadgimnazjalnych nr 4 im. Jakuba Wejhera Wejherowo0,0168
211ZS Ponadgimnazjalnych im. Wł. ReymontaTęgoborze0,0168
213I LO im. Zygmunta KrasińskiegoCiechanów0,0167
214II LO im. Andrzeja Frycza ModrzewskiegoWłodawa0,0166
215II LO im. Stanisława StaszicaStarachowice0,0165
216I LO im. Adama AsnykaKalisz0,0165
217ZS CKR im. M. DrzymałyBrzostowo0,0164
218LO nr III im. Władysława BroniewskiegoOstrowiec Świętokrzyski0,0163
218IV LO im. Jana Pawła IITarnów0,0163
220ZS BudowlanychChełm0,0162
221III LO im. Stefana Batorego w Akademickim ZSO nr 2Chorzów0,0160
222ZS Ponadgimnazjalnych im. Powstańców WielkopolskichKotowo0,0160
223I LO im. Mikołaja KopernikaBielsko-Biała0,0159
223LO Towarzystwa Salezjańskiego im. św. Jana BoskoPiła0,0159
225I LO im. Henryka SienkiewiczaŁańcut0,0158
226ZS Elektronicznych im. Bohaterów WesterplatteRadom0,0157
227I LO im. gen. Józefa BemaOstrołęka0,0157
228ZS Rolniczych im. Tadeusza KościuszkiNamysłów0,0156
229LO im. Polskiej Macierzy SzkolnejMińsk Maz.0,0155
230ZS Elektronicznych, Elektrycznych i MechanicznychBielsko-Biała0,0153
231I LO im. Antoniego OsuchowskiegoCieszyn0,0152
232ZS Ponadgimnazjalnych im. I. W. ZakrzewskiegoŻelechów0,0152
233II LO im. Marii KonopnickiejKatowice0,0150
234XIII LO im. Aleksandra FredryWrocław0,0149
235ZS Ponadgimnazjalnych im. Wł. PuchalskiegoMęcka Wola0,0149
236ZS RolniczychLegnica0,0148
237ZS Ogólnokształcących im. Ziemi GostyńskiejGostyń0,0147
238I LO im. Tadeusza KościuszkiWieluń0,0145
239LO im. C. K. NorwidaMońki0,0145
240ZS RolniczychMiędzyświeć0,0144
241I LO im. Juliusza SłowackiegoPrzemyśl0,0143
242ZS Drzewnych i Ochrony Środowiska im. Jana ZamoyskiegoZwierzyniec0,0143
243LO, ZSOiP im. Króla Kazimierza JagiellończykaWysokie Mazowieckie0,0142
244Zespół Szkół Plastycznych im. Leona WyczółkowskiegoBydgoszcz0,0141
245II LO im. W. WróblewskiegoGliwice0,0141
246I LO im. C. K. NorwidaWyszków0,0140
247I LO im. Adama MickiewiczaKluczbork0,0140
248III LO im. W. StyczyńskiegoGliwice0,0139
249II LO im. płk. Leopolda Lisa-KuliRzeszów0,0138
250Zespół Szkół nr 1Wadowice0,0138